Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

99 miejsce

01.04.17 Podwórkowi Chuligani & Ziggie Piggie & Dekolt Wyszków

Podwórkowi Chuligani & Ziggie Piggie & Dekolt | 01.04.17| Wyszków Stary Browar 1 kwietnia 2017 roku KOLEKTYW ALTERNATOR zaprasza na koncert klasyki polskiego ska, rocksteady oraz punk. start 19:00 bilety 15 PLN

PLAKAT / Fot. KOLEKTYW ALTERNATORPodwórkowi Chuligani & Ziggie Piggie & Dekolt |01.04.17| Wyszków Stary BrowarPodwórkowi Chuligani & Ziggie Piggie & Dekolt | 01.04.17| Wyszków Stary Browar


1 kwietnia 2017 roku KOLEKTYW ALTERNATOR zaprasza na koncert klasyki polskiego ska, rocksteady oraz punk.
start 19:00 bilety 15 PLN
W Starym Browarze w Wyszkowie ul. Armii Wojska Polskiego 54b ) zagrają :


PODWÓRKOWI CHULIGANI

https://www.facebook.com/Podwórkowi-Chuligani-115091615175893/

Zespół powstał w 1997 roku w Płocku. W 1999 roku grupa wydała debiutancką płytę "Powrót na ulicę" i rozpoczęła okres intensywnego koncertowania( m.in. na międzynarodowym festiwalu muzyki ska RoSlau-obok Bad Manners). W 2000 muzycy wydali drugą płytę "Ciężko jest".
Wkrótce potem zawiesili działalność. W grudniu 2008 Podwórkowi podjęli próbę reaktywacji w pierwotnym składzie. Rok 2009 to czas wytężonej pracy, niezliczonych koncertów, które spotykały się z dużym zainteresowaniem zarówno ze strony tych, którzy pamiętali zespół ze wcześniejszych lat jak i nowych fanów i tworzeniu nowego materiału.
W 2010 roku zespół wszedł do studia żeby zarejestrować materiał na trzecią płytę " Na pohybel" na której znalazło się 13 utworów plus dwa utwory bonusowe nagrane ( z saksofonem) jako demo w 2009 roku.
3 marca 2017 r. odbyła się premiera najnowszego albumu zespołu" Prowincjonalna łobuzerka".

ZIGGIE PIGGIE

https://www.facebook.com/ziggie.piggie/?fref=ts

https://www.facebook.com/ziggie.piggie/?fref=ts
Ziggie Piggie powołał latem 2006 roku Sebastian "Stecyk" Steć, rzucił pomysł, by stworzyć nowy projekt muzyczny inspirowany muzyką karaibską i kubańską.
Drummer Stecyk jest jednym z prekursorów muzyki ska w Polsce (załozył formacje m.in. Skankan, HorrorShow, The Stylers, Konopians).
Niedługo trzeba było czekać na debiutancką płytę "Light Smyk Music". Album wydany wiosną 2008 roku i spotkał się z gorącym odbiorem fanów. Po sukcesie debiutu i licznych koncertach zespół postanowił pójść dalej. Powstał pomysł zarejestrowania własnych interpretacji standardów muzyki jamajskiej.
Aby nie stracić unikalnego brzmienia znanego ze starych jamajskich nagrań zespół postanowił zarejestrować materiał na tzw. "setkę" co w normalnym języku oznacza, że nagrywali na żywo w pełnym składzie. Po wielu próbach z ustawieniem sprzętu i mikrofonów (analogowe miksery, lampowe preampy i mikrofony) nadeszła chwila rejestracji.Na płycie "Old Songs" znalazły się m.in. nagrania z dorobku Laurela Aitkena czy The Skatalites. Singlem promującym był utwór "It's Too Late" zaśpiewany z gościnnym udziałem Brylewskiego. Na płycie "Old Songs" znalazły się m.in. nagrania z dorobku Laurela Aitkena czy The Skatalites. Zespół Ziggie Piggie reaktywował się w 2016 roku na koncercie w Sosnowcu.


DeKolt

https://www.facebook.com/dekoltpunkrock/?fref=ts

Zespół powstał w 1991r w Piekarach Śląskich z inicjatywy braci Sławomira i Dariusza Alcer, zagorzałych punk rockersów. Jest aktywny do dziś, ucząc punka nowe pokolenie przemierzając Europę Wschodnią wzdłuż i wszerz.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.