Facebook Google+ Twitter

100 dni do Tour de Pologne! Odliczamy

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-04-24 11:31

Przygotowania do największego kolarskiego wyścigu etapowego w Polsce idą pełną parą. Najbliższe trzy miesiące to zarówno czas treningów kolarskich, jak i intensywnej organizacji imprezy. Sponsorem wspomagającym Tour do Pologne jest Weber

Tour de Pologne to z perspektywy działań sponsorskich doskonała okazja do prezentacji marki. Jak wynika z badań Pentagon Research przeprowadzonych w ubiegłym roku, wyścig jest najbardziej rozpoznawalnym wydarzeniem sportowym w Polsce. Ponad 95 proc. respondentów słyszało o wydarzeniu organizowanym przez Czesława Langa.

O prestiżu i randze Tour de Pologne świadczy też obecność wyścigu w kalendarzu UCI World Tour skupiającym 14 największych wyścigów etapowych na świecie. W ubiegłym roku aż 2,5 miliona kibiców podziwiało zawodników na trasie Tour de Pologne.

„Nie mamy wątpliwości co do tego, że bierzemy udział w wydarzeniu najwyższej klasy, prestiżowym i doskonale zorganizowanym. Widzimy ogromne zaangażowanie organizatorów i to przekłada się również na nasz entuzjazm w stosunku do tej imprezy. Możliwość współuczestniczenia przy jej organizacji jest dla nas znaczącym wyróżnieniem, choć wymaga także solidnego przygotowania ze względu na jej mobilność” – mówi Karol Pilarski, Dyrektor Marketingu Weber, sponsora wspomagającego Tour de Pologne. „Decyzja o podjęciu współpracy z LangTeam była dla Weber naturalnym wyborem. Zależało nam na tym, aby zaangażować się w promocję wydarzenia na światowym poziomie – z jednej strony pokazującym siłę tradycji, a z drugiej – dynamizm. Tour de Pologne zdecydowanie spełnia te warunki" – dodaje.

Tour de Pologne od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem zarówno w kraju, jak i zagranicą. Organizatorzy dbają o to, aby wyścig był wydarzeniem promującym Polskę. Ideą przewodnią tegorocznej 71. edycji Tour de Pologne będzie 25. rocznica wolnych wyborów w Polsce. Dlatego też po siedmiu latach przerwy Tour wraca do Gdańska, skąd 3 sierpnia wystartują kolarze.

Do wyścigu zostało 100 dni – rozpoczynamy odliczanie!
(Ludmiła Sandros)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.