Facebook Google+ Twitter

100 osób na wiecu referendalnym PiS w Olsztynie

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-10-25 20:03

W Olsztynie około stu osób uczestniczyło w wiecu zachęcającym mieszkańców miasta do wzięcia udziału w referendum w sprawie odwołania prezydenta Czesława Jerzego Małkowskiego. Wiec zorganizowało Prawo i Sprawiedliwość.

Do głosowania 16 listopada, niezależnie od poglądów politycznych, namawiał szef klubu radnych PiS w Olsztynie Grzegorz Smoliński. W podobnym tonie wypowiadała się warmińsko-mazurska posłanka PiS Iwona Arent. Szef Prawa i Sprawiedliwości w okręgu olsztyńskim Jerzy Szmit mówił o tym, że głosowanie jest szansą - pierwszą w historii miasta - na realną weryfikację władz i wyborcy nie mogą tej szansy zaprzepaścić.

W wiecu wziął udział także poseł PiS z Trójmiasta Jacek Kurski, który namawiał Platformę Obywatelską do większego zaangażowania się w kampanię na rzecz referendum. Kurski zapowiedział też, że na wiecu przedreferendalnym 13 listopada do głosowania będzie zachęcał olsztynian szef PiS Jarosław Kaczyński.

W czasie wiecu zaprezentowano transparent z hasłem kampanii referendalnej Prawa i Sprawiedliwości. Brzmi ono "Referendum TAK - władza musi być uczciwa".

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: PiS Olsztyn


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.