Facebook Google+ Twitter

100 tys. euro w "Mam Talent!" dla Mellkart Ball

Za nami finał pierwszej edycji programu "Mam Talent!". O główną nagrodę walczyła dziesiątka utalentowanych ludzi wybranych przez widzów programu. Wygrał zespół gimnastyków Mellkart Ball, drugie miejsce zajęła Klaudia Kulawik.

 / Fot. scream strony Mam talent!Trzecim, również wysoko nagrodzonym sms-ami zespołem był Audiofeels, który jednak wyszedł z programu bez nagrody.

Program "Mam Talent!" na rynku polskim jest nowością, jednak spotkał się z ogromnym zainteresowaniem społeczeństwa. Na castingi w całej Polsce przychodziły tysiące ludzi z nadzieją, że to właśnie ich wybierze jury w składzie: Kuba Wojewódzki, Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak. Spośród nich do półfinału zakwalifikowała się czterdziestka uczestników, którzy oceniających zachwycili swoimi występami. To oni zaprezentowali się publiczności "na żywo" w kolejnych odcinkach programu.

W finale wystąpili: śpiewacy - Klaudia Kulawik, Ewa Lewandowska, Mateusz Ziółko i Paulina Lendya, Audiofeels oraz Blady Kris; gimnastycy - Ssnake, Mellkart Ball i "dziewczynka guma" Magda Staszewska; muzycy - Ziemowit Świtalski.

W dzisiejszym odcinku jury tylko oglądało i komentowało występy uczestników a to publiczność głosami SMS zdecydowała kto zdobył główną nagrodę - 100 tys. euro.

Teksty w serwisie wiadomosci24.pl o programie:
Niewidoma śpiewaczka naprawdę ma talent
Tracąca wzrok bydgoska śpiewaczka w finale Mam Talent
Od castingów aż po finał Mam Talent
Bez muzyki nie da się żyć. Wywiad z zespołem Audiofeeles
Zespół Audiofeels pogrzebał swoją szansę w Mam Talent
Atomowe dźwięki Bladego Krisa
Michał Sławecki. Niesamowity sopran z Mam Talent
Dramtyczne wyznanie uczestnika Mam Talent. Śmierć na żywo

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

Moja opinia jest zgodna z panem Bogdanem Marcinkiewiczem całkowicie ma pan racje w tej kwestii-POPIERAM

Komentarz został ukrytyrozwiń

jestem zaszokowana tym, że takie bzdury wzniecają dorosłych ludzi. Cyrkowe występy, dziecko śpiewa, no afera na 102. Doprawdy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • - -
  • 30.11.2008 11:05

@travers

Coś co ci się pewnie spodoba.

http://www.tvn-got-talent.pl/17/mam-talent-oczami-uczestnika-przykre/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Plus dla Marty!! Teksty sióstr Wróbel są zawsze ciekawe, pochłaniają mnie, a poza tym dziewczyny zawsze pisza na bieżąco po danym wydarzeniu i to bardzo ciekawie.
Co do programu "Mam talent", nie wypowiem się, poniewaz go nie oglądałam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To wyreżyserowane II miejsce dla Klaudii Kulawik powoduje pewien niesmak... Jest wiele innych sposobów, aby jej pomóc w rozwijaniu talentu, zasługuje na to z pewnością. Osobiście uważam, że to miejsce należało sie Ssnakeowi lub Audiofeels (no, ale producent i reżyser programu nigdy by się nie zgodzili, żeby dwóch gimastyków zajęło pierwsze miejsca - nie byłoby to poprawne medialnie). Kto zna kulisy produkcji tego typu telewizyjnych show nigdy nie uwierzy w decydującą rolę liczby przysyłanych sms-ów (i nikt nigdy tego nie sprawdzi), a pokusa ingerencji w ustawienie wyników konkursu jest dla producenta zbyt wielka. Również po pierwszych odcinkach programu ostrze krytycznych ocen jury wyraźnie zostało stępione co, jak sądzę, również było spowodowane ingerencją producenta. Show must go on a kasa musi płynąć...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Myślę, że duet Melkart Ball zasłużył na zwycięstwo. Za to nie rozumiem decyzji widzów za Klaudią Kulawik... Zdecydowanie Audiofeels zasłużyło na II miejsce!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja nie widziałem w tym programie nikogo innego na najwyższym stopniu podium, panowie pokazali coś niesamowitego, mają talent! Klaudia myślę, że i bez wygranej zrobiłaby w przyszłości karierę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W Poznaniu oczywiście byliśmy za Audiofeels... niestety moim zdaniem zaprezentowali się dużo słabiej niż w półfinale. Zresztą wielu finalistów trochę "przekombinowało", np. Ziemowit (jestem ciekaw, kto mu kazał robić ten dość sztuczny show - opiekunowie czy producenci?). Szkoda, że na podium poza Klaudią (moim zdaniem bardzo słabą w samym finale, wcześniej jej nie widziałem) nie znalazło się miejsce dla żadnego z pozostałych solistów, bo wypadli całkiem dobrze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

zasłużyli na wygraną. To co robią moim zdaniem jest niesamowite

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Ewa Lewandowska zamordowała Fantoma.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.