Facebook Google+ Twitter

100dniówka w stolicy. Akcja, jakiej jeszcze nie było

23 marca 2011 roku, na 100 dni przed objęciem przez Polskę prezydencji w Unii Europejskiej, grupa DoIt4Fun organizuje w Warszawie flashmob, jakiego jeszcze nie było - 100dniówkę!

O co w tym wszystkim chodzi

Połączenie MP3 Experiment i Silent Rave Party - dwóch kultowych akcji happeningowo-flashmobowych. O godzinie 14.50 grupa rozśpiewanych i roztańczonych młodych ludzi, przejdzie Krakowskim Przedmieściem, od pomnika Kopernika, pod Bramę Główną Uniwersytetu Warszawskiego. Iście karnawałowej zabawie towarzyszyć będzie muzyka… Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby Akcja jakiej jeszcze nie było. / Fot. Grupa DoIt4Funnie była to muzyka z odtwarzaczy MP3…

Prezydencja Polski w UE wiąże się z ogromnymi kosztami

Od 20 marca, każdy z uczestników wydarzenia, ze strony DoIt4Fun.pl / Fot. Grupa DoIt4Funwww.doit4fun.pl będzie mógł pobrać specjalnie przygotowanie nagranie, które zawierać będzie instrukcje do wspólnej zabawy. Z tym nagraniem na swoim odtwarzaczu i krawatem (który będzie naszym tajnym znakiem rozpoznawczym), należy pojawić się 23 marca między godziną 14.00 a 14.30 w parku przy ulicy Karowej, nieopodal kościoła Sióstr Wizytek. Tam animatorzy DoIt4Fun wyposażą uczestników w niezbędne gadżety!

O godzinie 14.50 wszyscy uczestnicy powinni znaleźć się pod pomnikiem Kopernika i włączyć nagranie, które pobrali ze strony. Następnie wystarczy dać się ponieść 100dniówkowej zabawie!

Więcej szczegółów na stronie organizatora www.doit4fun.pl
Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.

Grupa DoIt4Fun

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

smwcuvfy
  • smwcuvfy
  • 13.07.2011 12:02

HNR1JH <a href="http://soldlutliguf.com/">soldlutliguf</a>, [url=http://fzjmjtmazzcb.com/]fzjmjtmazzcb[/url], [link=http://cvbtawiszetk.com/]cvbtawiszetk[/link], http://rgvamkdzxopb.com/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.