Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4292 miejsce

„10 Extra Mocnych” – nowa produkcja własna Tele5

Od 1 kwietnia na antenie Tele5 zadebiutuje nowy program rozrywkowy „10 Extra Mocnych”. Program poprowadzi Iwona Rejzner.

W Prima aprilis o godzinie 22:30 na antenie Tele5 zagości nowy program rozrywkowy „10 Extra Mocnych”. Prowadząca - Iwona Rejzner w sposób niebanalny i z humorem wprowadzi widzów w świat rozrywki prosto z globalnej sieci. Co tydzień, w każdym z odcinków programu przeprowadzony zostanie ranking 10 najzabawniejszych filmów o lekkim zabarwieniu erotycznym, które wybrane zostaną z Internetu. Każdy z nich dostarczy widzom niecodziennej zabawy oraz dużej dawki humoru, również dzięki możliwości głosowania. Z filmików, które otrzymały największą ilość sms-owych głosów, na koniec miesiąca powstanie odcinek specjalny programu podsumowujący cały ranking.
Program „10 Extra Mocnych” emitowany będzie w kolejne poniedziałki nieco wcześniej, bo o godzinie 22:00

„Formuła programu jest jednocześnie ukłonem w stronę naszej młodszej widowni oraz odpowiedzią na ewidentny trend przenikania produkcji internetowych do telewizji. Dokonaliśmy bardzo dokładnej selekcji i zapewniam, że wybrane przez nas filmiki z sieci należą zarówno do tych najbardziej popularnych, jak i oryginalnych. Niestandardowe przeżycia estetyczne gwarantowane.” – mówi Jarosław Burdek, Dyrektor ds. Programowych, Zakupu Licencji i Marketingu Tele5.


Iwona Rejzner była prowadzącą porannego programu Wstawaj Gramy. Jako reporterka pomagała ludziom walczyć o milion w programie 7420 Milion od zaraz. Była także gospodynią muzycznego show Nowa Generacja, programu Terminator oraz Hdw3d. W „Pytaniu na śniadanie” prowadziła felietony.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.