Facebook Google+ Twitter

10 kwietnia PiS przedstawi raport w sprawie katastrofy smoleńskiej

10 kwietnia zespół Antoniego Macierewicza przedstawi raport, który ma potwierdzić tezę o wybuchu na pokładzie tupolewa.

Jak czytamy w serwisie tvn24.pl, raport będzie zawierać analizę rozpadu prezydenckiej salonki, wybuchów w samolocie Tu-154M, a także analizę fotograficzną dotyczącą obecności Specnazu na miejscu katastrofy. Dokument pt "Cztery lata po Smoleńsku" zostanie zaprezentowany 10 kwietnia podczas specjalnego posiedzenia.

Raport zespołu Antoniego Macierewicza potwierdza tezę zakładającą wybuch w powietrzu. Zupełnie inne stanowisko przyjęła natomiast Naczelna Prokuratura Wojskowa, która po otrzymaniu opinii uzupełniającej wykluczyła wybuch na pokładzie samolotu.

Czytaj także: Macierewicz: Nie przejęzyczyłem się. Nad Smoleńskiem doszło do eksplozji


"Ci ludzie zginęli dlatego, że samolot wybuchł w powietrzu. Uważam, że mieliśmy do czynienia nad Smoleńskiem z eksplozją samolotu na skutek zaniechań lub działań mających charakter tych, które nazywane bywają "działaniem osób trzecich"- powiedział Macierewicz.

Na oficjalnej stronie Prawa i Sprawiedliwości znajduje się program obchodów katastrofy, w której zginęło można 96 osób. O godzinie 8.00 w Kościele Seminaryjnym p.w. Wniebowzięcia NMP i św. Józefa Oblubieńca w Warszawie zostanie odprawiona msza święta w intencji ofiar katastrofy. Przed Pałacem Prezydenckim około godz. 8.41 - Apel Pamięci. Po mszy świętej o godz. 19.00 odbędzie się Marsz Pamięci z Bazyliki Archikatedralnej pod Pałac Prezydencki.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Wybuchy w powietrzu potwierdza Macierewicz, którego nie było na lotnisku.
Wypowiedzi "nausznych świadków" cytowane w "Anatomii upadku" Anity Gargas, rejestratory, które wykluczyły Błasika z kokpitu o niczym takim nie donoszą...
???

Komentarz został ukrytyrozwiń

To owszem był"wybuch" w głowie Antka -"klapki"; mu on poprzestawiał.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.