Facebook Google+ Twitter

10 kwietnia w Warszawie. Kierowców czekają utrudnienia w ruchu

  • Źródło: Nasze Miasto
  • Data dodania: 2011-04-08 17:35

10 kwietnia w Warszawie odbędą się aż cztery manifestacje związane z obchodami pierwszej rocznicy katastrofy pod Smoleńskiem. Miasto już w od piątku rano przygotowuje się na utrudnienia komunikacyjne.

 / Fot. Janusz Jurzyk/GNU Licencja Wolnej Dokumentacji.Już od godz. 8:00 w piątek (8 kwietnia) kierowcy nie mogą parkować swoich aut na Krakowskim Przedmieściu (na odcinku od Królewskiej do Trębackiej) i przy pl. Hoovera. Zakaz będzie obowiązywał do godz. 8:00 rano w poniedziałek.

Od godz. 16:00 w sobotę (9 kwietnia) do godz. 14:00 w niedzielę (10 kwietnia) zakaz postoju będzie obowiązywał na ul. Długiej między Miodową a Kilińskiego.
W sobotę nie zaparkujemy także przy ul. Ossolińskich i na parkingu od strony pl. Piłsudskiego (pomiędzy Ossolińskich a Tokarzewskiego).

Czytaj też: 10 kwietnia w Warszawie odbędą się cztery manifestacje

W niedzielę od godz. 7:00 zostanie zamknięty jeden pas ruchu ul. Powązkowskiej od Al. Prymasa Tysiąclecia do ul. Krasińskiego. W tym rejonie do godz. 13:00 będzie obowiązywał także zakaz zatrzymywania się.

Do godz. 16:00 nie będzie można zatrzymać się na parkingu po wschodniej stronie ul. Podwale od ul. Senatorskiej. Do godz. 18:00 zaś zakaz postoju będzie obowiązywał na ul. Świętojańskiej. Aż do północy z niedzieli na poniedziałek kierowcy nie zaparkują przy placu Teatralnym ani na Karowej od wiaduktu Markiewicza do ul. Furmańskiej.


Czytaj więcej: Warszawa.NaszeMiasto.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.