Facebook Google+ Twitter

10 lipca ruszy 69. Tour de Pologne

Już tylko trzy dni pozostało do startu 69. Tour de Pologne. Organizatorem jest Lang Team z Warszawy, szefem i dyrektorem generalnym wyścigu - znany nestor kolarstwa Czesław Lang.

Trasa 69 Tour de Pologne / Fot. Fot.Henryk CzechowskiPiotr Wadecki przedstawił skład Reprezentacji Polski na 69. Tour de Pologne. Liderami będą Marek Rutkiewicz z CCC Polsat Polkowice i Bartosz Huzarski z Team NetApp.

Pozostali kolarze to: Tomasz Kiedyś, Mateusz Taciak i Bartłomiej Matysiak. Team BGŻ reprezentować będą Łukasz Bodnar i Paweł Cieślik. Zespół BDC MarcPol reprezentować będzie Damian Walczak.

10 lipca Tour de Pologne wystartuje z pod Hotelem Gołębiewski w Karpaczu. Udział w imprezie zapowiedziało 200 kolarzy, będzie to rekordowa ilość uczestników od początku tej imprezy.

Ostatni etap i zakończenie 69. Tour de Pologne odbędzie się w Krakowie.

W poniedziałek, 16 lipca kolarze wyruszą na Rynek Główny w Krakowie, skąd nastąpi start honorowy i pojadą następnie aleją Krasińskiego przez rondo Matecznego do Wieliczki. Po powrocie z Wieliczki wrócą do Krakowa, aby odbyć kilka rund w samym centrum miasta.

Meta całego wyścigu tradycyjnie będzie przy krakowskich Błoniach, przy alei Focha koło stadionu Cracovii.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.