Facebook Google+ Twitter

10 maja rusza projekt „Flaszki SGGW” dla ludzi z pasją

Flaszki to projekt, którego celem jest spotkanie z wyjątkowymi osobami. To doskonała okazja do poznania ludzi z pasją oraz zaproszenie do dyskusji nad ważnymi tematami. Po raz pierwszy projekt zagości w warszawskiej SGGW.

Głównym organizatorem projektu jest Koło Naukowe Ekonomistów działające przy Wydziale Nauk Ekonomicznych. / Fot. Domena publiczna, http://commons.wikimedia.org/wiki/File:WMW_SGGW.jpgJuż 10 maja 2012 roku odbędzie się pierwsze spotkanie z osobami, które mają coś do powiedzenia na tematy ważne dla nich, będące punktem zainteresowania opinii publicznej. Flaszki to wydarzenia służące rozwojowi umiejętności oratorskich oraz nawiązywaniu kontaktów z osobami z pasjami. Ich założeniem jest prezentacja najważniejszych obszarów poruszanego przez prelegentów tematów, w ciągu 5 minut. Natomiast po części z wystąpieniami następują burzliwe rozmowy nawiązujące do interesujących słuchaczy kwestii.

Po raz pierwszy organizowany w całej Polsce projekt zagości w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Głównym organizatorem projektu jest Koło Naukowe Ekonomistów działające przy Wydziale Nauk Ekonomicznych.

"Spodziewamy się ogromnego zainteresowania, chcemy w końcu pokazać studentom, że konferencja nie musi być nudna. Jesteśmy pewni, że ich zaskoczymy w jak najbardziej pozytywnym sensie" - mówi w rozmowie z Wiadomościami24.pl Paulina Borkowska, członek zarządu ds. promocji Koła Naukowego Ekonomistów.

Projekt "Flaszki SGGW" wystartuje 10 maja o godzinie 18. / Fot. Koło Naukowe Ekonomistów SGGWCelem działań grupy studentów jest aktywizowanie społeczności akademickiej oraz mieszkańców zarówno Ursynowa jak i całej Warszawy do częstych kontaktów i współpracy na rzecz wspólnego rozwoju. Zaproszenie do uczestnictwa w tym wydarzeniu skierowane jest więc do wszystkich, dla których inspiracją są ludzie z pasją, zaangażowani emocjonalnie w różne obszary życia społecznego.

- Chcemy osiągnąć jak największe zainteresowanie, głównie wśród studentów. Jednak nie wykluczamy ludzi z zewnątrz, którzy się o tym dowiedzą i przyjdą. Jak najbardziej chciałbym wszystkich zaprosić, którzy poszukują inspiracji - mówi Jan Bernat. Mamy nadzieje przyciągnąć ludzi, którzy są zagubieni bądź znudzeni studenckim życiem - dodaje jeden z członków koła.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.