Facebook Google+ Twitter

10 najbardziej zapracowanych bohaterów reklam telewizyjnych

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-09-29 10:25

Odnosicie czasami wrażenie, że jesteście robotami i przepracowujecie się ponad miarę? W czasach kryzysu i nierównej walki o stołki każdy stara się przynajmniej dorównać niedoścignionemu wzorowi - maszynie...

Odnosicie czasami wrażenie, że jesteście robotami i przepracowujecie się ponad miarę? W czasach kryzysu i nierównej walki o stołki każdy stara się przynajmniej dorównać niedoścignionemu wzorowi – maszynie. Najważniejsze to jednak nie tracić poczucia humoru i dystansu do otaczającego świata. Oto coś, dzięki czemu być może polepszycie sobie nastrój - ranking 10 najbardziej zapracowanych bohaterów reklam telewizyjnych.

Pierwsze miejsce dla wąsatego pana plującego piłkami z reklamy KitKat:
http://www.youtube.com/watch?v=aoLk9hoSlEI Mężczyzna podaje piłki bardzo atrakcyjnej tenisistce. Nie dość, że pracuje jak maszyna, to jeszcze na kolanach. Z pewnością zasłużył sobie na przerwę z ulubionym batonem w roli głównej. Nie powinniśmy mu jednak współczuć, bo któż z nas nie chciałby uklęknąć przed tak atrakcyjną sportsmenką?

Drugie miejsce dla pani nauczycielki rozmawiającej przez telefon z reklamy Simplusa: http://www.youtube.com/watch?v=PhuUeSVThfo Oto najbardziej zapracowana nauczycielka w Polsce! Nawet podczas przerwy, kiedy ma okazję spokojnie porozmawiać z przyjaciółką, musi uspokajać rozrabiających podopiecznych.

Trzecia pozycja dla chłopaka próbującego pocałować się w łokieć: http://www.youtube.com/watch?v=yFcfcvdIrT4 Jego zajęcie jest tak absurdalne, że nawet sam Monty Python by się go nie powstydził. Nasz młody tyran pracy nie daje jednak za wygraną. W końcu – jak się Polak uprze, to nie ma takiej siły, która by go powstrzymała.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.