Facebook Google+ Twitter

10 października rusza ArtDeRue Fest! Zagra m.in. Dope D.O.D, GrubSon, Ten Typ Mes

Dope D.O.D, GrubSon, Pokahontaz, Eldo, Ten Typ Mes, Rasmentalism, Bob One & Bas Tajpan, Jarecki i BRK, K2, Homex i Strana Vychodna – to oni w przyszły weekend, 10 i 11 października zagrają na scenie ArtDeRue. Są jeszcze dostępne bilety!

2. edycja ArtDeRue OpenAir Festivalu już w najbliższy weekend, 10 i 11 października, w Rzeszowie. Wśród gwiazd pojawiają się m.in.: Dope D.O.D, GrubSon, Pokahontaz, Eldo i Ten Typ Mes / Fot. Michał Pawlica"Eksplozja bitów, mnogość stylów i ogromna dawka dobrej muzyki" – czytamy o imprezie na festiwalowym FanPage'u. – Zaprosiliśmy reprezentantów hip-hopu, reggae, ragga czy dancehallu, ale także sceny funkowej i dubstepowej – zapowiadał kilka tygodni temu Paweł Wawrzycki, jeden z organizatorów. Gwiazdą wieczoru pierwszego dnia będzie słynna, holenderska grupa hip-hopowa, Dope D.O.D. Dwudniowy festiwal zakończy występ reprezentanta MaxFloRec, GrubSona.Jak mówił Wawrzycki: – Wybór artystów, którzy w tym roku zagrają na ArtDeRue jest nieprzypadkowy. Praktycznie każdy z wykonawców jest albo świeżo po wydaniu nowego albumu, albo nie miał jeszcze nigdy okazji promować go w Rzeszowie.

Jednym z artystów tegorocznego ArtDeRue Festu będzie K2. Raper promować będzie swój debiutancki krążek zatytułowany ANATOMIA / Fot. Karolina BłażejczykZ materiałem ze swojego debiutanckiego, solowego krążka wystąpi m.in. K2. Na pewno nie zabraknie bijącego ostatnio rekordy popularności singla „1 moment”. Festiwal poprowadzi Eskaubei. Na after party zapraszają za to: DJ Phunkill, DJ Zoltan i DJ Noriz.

Bilety na rzeszowskie święto hip-hopu dostępne są na Ticketpro.pl, w sieci salonów EMPiK, Saturn i Media Markt oraz w rzeszowskim Selectshopie.

Wejściówka na wybrany dzień festiwalu kosztuje w przedsprzedaży 50 zł, karnet dwudniowy – 80 zł. Koszt biletu w dniu imprezy to 60 zł.

Organizatorem ArtDeRue OpenAir Festivalu 2014 jest agencja SPOT, partnerem imprezy – MaxFloRec. Patronatem medialnym wydarzenie objęli m.in.: Czwórka Polskie Radio, Co Jest Grane, Kino Polska Muzyka, Legalna Kultura, DlaStudenta.pl, CGM.pl, Popkiller.pl, Hip-Hop.pl, RapPortal.pl, RapDuma.pl, RRR.com.pl i hip-hopowy magazyn internetowy VAIB. Więcej szczegółów na stronie wydarzenia na Facebooku (kliknij, aby przejść).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.