Facebook Google+ Twitter

10 powodów dlaczego warto zakazać homoseksualizmu

Wszyscy wiemy, że homoseksualność istnieje. Ale należy jej kategorycznie zakazać! Oto lista 10 niepodważalnych powodów dlaczego.

1. Homoseksualność jest nienaturalna. Tak samo jak soczewki, protezy i antykoncepcja. Trzeba ich zabronić. Większość ich nie używa, a większość ma zawsze rację.
2. Religia nie popiera małżeństw homoseksualnych. Mamy teokrację, która narzuca wartości jednej religii na wszystkich obywateli, prawda? Dlatego mamy tylko jedną religię. W końcu 95% społeczeństwa jest Katolikami, a większość ma zawsze rację.
3. Małżeństwa jednopłciowe są zagładą naszego świata. Nie mogą mieć potomstwa, więc nie będzie kolejnych pokoleń. Tolerancja dla homoseksualnych związków doprowadzi nas na krawędź egzystencji. Dlatego ludzie bezpłodni i starsi nie mogą brać ślubów. Również księża i zakonnice stanowią realne zagrożenie dla społeczeństwa. Świat potrzebuje dzieci! Większość na pewno ma dzieci, a większość ma zawsze rację.
4. Propaganda homoseksualna powoduje, że dzieci (i nie tylko) stają się gejami i lesbijkami. Tak samo jak przebywanie z idiotami powoduje, że głupiejesz. Dowody naukowe potwierdzają, że to choroba zakaźna drogą kropelkową. Większość nie jest homoseksualna, a większość ma zawsze rację.
5. Adopcja par homoseksualnych uderza w podstawy życia społecznego! Dzieci homoseksualistów stają się w dorosłym życiu homoseksualne. Tak samo jak heteroseksualiści wychowują tylko heteroseksualne dzieci. Na szczęście, większość jest heteroseksualna, a większość ma zawsze rację.
6. Małżeństwa homoseksualistów są po prostu dziwne. Są groźbą dla tradycyjnej rodziny! Tak samo jak małżeństwa międzyrasowe, mezalianse i zupki w proszku. Je też trzeba zakazać! Większość nie ma z tym nic wspólnego, a większość ma zawsze rację.
7. Bez odpowiednich wzorców: męskiego i kobiecego, dzieci nie są w stanie wyrosnąć na zdrowych i normalnych obywateli. Dlatego samotni rodzice nie mają prawa wychowywać dzieci. Również wszystkim parom, które nie spełniają odpowiednio tego warunku zabiera się możliwość opieki. Większość ma zawsze rację.
8. Większość Polaków (85% wg badania Diagnoza społeczna 2008) uważa, że małżeństwa homoseksualne nie powinny być zalegalizowane. To co jest popularne jest zawsze słuszne.
9. Żyjemy w wolnym kraju. Mamy prawo iść gdzie chcemy, robić co chcemy, więc możemy zabronić dwóm kochającym się osobom zalegalizować ich związek.
10. Gejom i lesbijkom nie należą się żadne prawa. Każde prawo ponad to, które jest to specjalny przywilej. Tak samo jak becikowe, parytety i zakaz dyskryminacji ze względu na płeć, wiek, rasę czy sprawność fizyczną. Wszyscy równi wobec prawa!

Na wszelki wypadek dodam, gdyby to nie było jasne, że powyższy tekst jest próbą wyśmiania argumentów przeciwników homoseksualności. O ile w ogóle można sensownie mówić o próbie zabronienia seksualności drugiego człowieka.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (68):

Sortuj komentarze:

Zgrabne, dobre i potrzebne :) pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Marcinie, najważniejsze, to by dyskusje, nawet aż "na noże" nie powodowały urazy do siebie. Zapewne jeszcze nieraz się zdążymy pokłócić :) A kiedy link zrobi imprezę integracyjną dla najbardziej kłótliwych, to zaproszenia mamy jak w banku :) Pozdrowienia dla wszystkich!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Andrzeju -
Bardzo dziękuję za zaproszenie. To była dla mnie interesująca i wartościowa wymiana poglądów - mam nadzieję na kolejne, przy następnych okazjach :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 06.11.2009 21:53

Moniko, przy debacie ............. czy tak na co dzień?

Komentarz został ukrytyrozwiń

o języku jakiego używamy przy okazji debaty o homoseksualizmie..

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 06.11.2009 21:37

tzn. jaki jako taki, tłumaczę już wszystkim że mieszkam na wysokości 800 m i mniej jest tlenu w powietrzu. Nie mogę załapać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

języku jako takim?

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 06.11.2009 20:26

o języku ludzkim, czy obcym?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bynajmniej tekst nie będzie o zacofaniu. Ależ ja nikomu nie bronię uważać, ze jestem chora, nienormalna, zboczona, że nie mam prawa usankcjonować prawnie mojego związku, że zachowuję się nienaturalnie, że będę złą matką itd itp.
Po prostu uważam to za żałosne, że ktoś ocenia mnie po tym kogo kocham.
A tekst będzie o języku.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Marcinie, w geście nie wymuszonej zgody podaję panu rekę. I tym, których pan reprezentuje. Aby nie było, że się pokłóciliśmy - zapraszam pana do grona moich znajomych. Trzeba umieć rozdzielić dyskusję, ba - nawet kłótnię - od życia. Nie bądźmy sobie wrogami, bez względu na poglądy i preferencje. Moje zaproszenie niech będzie dowodem na spieranie się, ale na pewno nie na pieniactwo dla samego pieniactwa. jesteśmy tylko i aż ludźmi. I powinniśmy właśnie dlatego umieć się kłócić pozostrając przy własnych przekonaniach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.