Facebook Google+ Twitter

10. Turniej Cezarego Kucharskiego za nami

11- latkowie i młodsi zawodnicy nie interesuję się sytuacją w PZPN tylko chcą jak najwięcej i najczęściej grać w piłkę. I właśnie dlatego przyjeżdżają do Łukowa, na turniej pod patronatem Cezarego Kucharskiego.

 / Fot. Jerzy KirzyńskiW tym roku na dziesiąty, a więc jubileuszowy turniej piłki nożnej, rozgrywany w hali sportowej im. Romualda Szajdziuka w Łukowie, przyjechały drużyny: Unii Warszawa, TOP 54 Biała Podlaska, Niedźwiadek Chełm, Pogoni Siedlce, Cresovii Siemiatycze, Avii Świdnik. Wystąpiły dwa miejscowe zespoły MPPlus i Jedynka. Międzynarodowego splendoru nadały ekipy Vytis Alytus z Litwy i Nadziei Olimpijskich z Brześcia.

"Otwierając pierwszy turniej w 2002 roku głęboko wierzyłem, że coraz więcej drużyn i młodych zawodników będzie zainteresowanych przyjazdem na zawody do Łukowa" - powiedział inicjator tej sportowej imprezy b. piłkarz łukowskich Orląt, Legii Warszawa, reprezentacji Polski, a od niedawna poseł, Cezary Kucharski.

 / Fot. Jerzy KirzyńskiI tak się dzieje. Cieszymy się, że wzrasta liczba sponsorów i dzięki nim wszyscy zawodnicy obdarowani zostają upominkami. Najlepsi, jak przystało na poważne zawody, otrzymują puchary i nagrody rzeczowe. Jubileuszowy łukowski turniej pod patronatem Cezarego Kucharskiego wygrali młodzi piłkarze Niedźwiadka Chełm, którzy pokonali w finale rówieśników z Białej Podlaski.


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.