Facebook Google+ Twitter

10 tys. zł na dobry początek

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2007-04-13 17:33

Pewien serwis internetowy każdemu kto się zarejestruje daje 10 tys. zł. Niestety, tylko wirtualnych. Rzecz w tym jednak, że można sporo się nauczyć, jak grać na giełdzie.

Symulator giełdowy www.resell.pl to serwis umożliwiający wirtualne inwestowanie pieniędzy na giełdzie. Dostajemy 10 tys. zł i listę notowań spółek giełdowych. Przyszli inwestorzy mają szansę się sprawdzić w świecie wirtualnym, zanim zainwestują prawdziwą gotówkę w te same spółki, w które inwestowali wirtualną mamonę.

Zwykłe klikanie i oczekiwanie na kolejne kursy na giełdzie daje wiele emocji. Mało tego - dużo uciechy. Możemy w jeden dzień zarobić sporo. Przedwczoraj stawiając 10 tys. zł na spółkę GANT można było zgarnąć 1800 zł. Taki sam ruch na prawdziwej giełdzie dałby też 1800 zł. Za to już wczoraj notowania akcji tej spółki odnotowały spory spadek. Wszystkie zarobione pieniądze byśmy stracili. Dziś znowu GANT triumfuje i znów można zarobić. Zabawy jest bez końca.

Najdroższe akcje to Żywiec. Jedna kosztuje około 530 zł. Najtańsze - Próchnik po 1,39 zł. Żeby inwestować trzeba mieć zmysł i wystarczy czytać od deski do deski Gazetę Prawną lub - dla minimalistów - rubrykę gospodarczą w jakimś portalu. Oczywiście trzeba też umieć interpretować zdarzenia gospodarcze. Kiedy dziś możemy przeczytać, że zmieniło się prawo i ubezpieczyciele będą tracić pieniądze, to niewątpliwie czas na sprzedaż akcji takich spółek jak PZU. Kiedy czytamy, że TP S.A. dostało kolejną karę - jak myślicie z czyich pieniędzy zostanie ona zapłacona?

Wszystkim internautom żądnym przygód i pieniędzy życzę powodzenia!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.