Facebook Google+ Twitter

10 tys. złotych za dmuchanie!

W ubiegły czwartek (12 lipca 2012) czek o wartości 10 tys. zł został przekazany dla Domu Dziecka nr 1 w Szczecinie. Jest to nagroda za największą aktywność w dmuchaniu wirtualno - realnej piłki przez mieszkańców Szczecina.

Nagroda, którą „wypompowali” szczecińscy internauci – czek o wysokości 10 tys. zł został przekazany w czwartek (12 lipca) dyrektorowi i podopiecznym Domu Dziecka nr 1 przy ulicy Broniewskiego 16 w Szczecinie.

- Każde starsze dziecko otrzyma bon 100-złotowy. Dzieci wraz z opiekunem wybiorą najpotrzebniejsze rzeczy. Młodsze dzieci dostaną wybrany zestaw przyborów szkolnych – mówi dyrektorka Domu Dziecka nr 1 Barbara Bartoszewicz.

Pomimo faktu, że kwota „wypompowana” w akcji miała być poświęcona w całości na sprzęt sportowy, podopieczni będą mogli wybrać również inne produkty.
- Nagroda miała być przeznaczona wyłącznie na sprzęt sportowy, ale rozumiemy, że na ten cel kwota jest zbyt duża, dlatego pozwolimy dzieciom dokonać wyboru – mówi Małgorzata Serdyńska, dyrektor hipermarketu Real w Centrum Handlowo Rozrywkowym Galaxy w Szczecinie.

Przez dwa i pół tygodnia, klikając „pompuj”, Polacy dostarczali powietrze do piłki akcji "z Wirtuala do Reala". Najaktywniejszy był Szczecin. Należało do niego 42 856 z 244 954 wszystkich dmuchnięć . Wysokość piłki osiągnęła 16 metrów czym pobito rekord należący do Nigeryjczyków z 2010 roku. Od 11 czerwca 2012 do 17 czerwca zwycięzcy głosowali, na jeden z domów dziecka – wygrał Dom Dziecka nr 1 w Szczecinie.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Marysia Starosta
  • Marysia Starosta
  • 18.07.2012 10:35

Ja też dmuchałam! Cieszę się, że dołożyłam do tego szczytnego przedsięwzięcia swoją cegiełkę. Jednak można wykorzystać czas Euro na szczytny cel tak jak Real, a nie na wydzieranie kasy zwykłych ludzi, jak to zrobiły niektóre marki. Super!:) Mam nadzieję, że dzieciaki zadowolone:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
 Jolka
  • Jolka
  • 16.07.2012 17:07

Brawo brawo brawo , panie kasjerki z Reala wręczały kody i pouczały co zrobić ...udało się .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.