Facebook Google+ Twitter

10-lecie kabaretu Ani Mru Mru w Spodku

W najbliższą niedzielę (29 listopada) o godz. 17, w katowickim Spodku odbędzie się uroczysta gala z okazji 10-lecia istnienia kabaretu Ani Mru Mru. Oprócz samych jubilatów, na scenie pojawi się gościnnie również Piotr Bałtroczyk.

 / Fot. Paweł KiliańskiKabaret Ani Mru Mru rozpoczął swoją działalność w 1999 roku, czyli równe 10 lat temu. Początkowo trzon grupy tworzyli: Joanna Kolibska, Grzegorz Tatara, Maciej Wojnarowski, pianista Janusz Bronkiewicz oraz Marcin Wójcik, dopiero po jakimś czasie dołączył także Michał Wójcik. Obecnie skład kabaretu jest trzyosobowy: Michał Wójcik, Marcin Wójcik i Waldemar Wilkołek. Pomimo zbieżności nazwisk, obaj panowie nie są w żaden sposób spokrewnieni.

Czy warto wybrać się do katowickiego Spodku na Ani Mru Mru? Bez zastanowienia odpowiadam: tak! Z pewnością kabaret zaprezentuje wszystkie swoje najlepsze skecze ostatnich 10 lat, które zawsze wzbudzają śmiech u widza.

Na scenie pojawi się przesympatyczny "Tofik" i jego tata, bardzo nie lubiący znanych osobistości,
zaglądniemy także do "Chińskiej restauracji", gdzie zobaczymy kelnera próbującego sprzedać chińską zupkę z torebki głodnemu polakowi, a także mój ulubiony skecz "Jasnowidz", mówiący o mieszkańcu pewnego miasta, który właśnie się dowiedział, co czeka go w przyszłości...

Skecze "Ani Mru Mru" nie są jakoś specjalnie skomplikowane, dlatego każdemu polecam ten kabaret. Mottem przewodnim jest śmiech u widza, a nie jakieś specjalnie skomplikowane długie monologi, skierowane do wąskiej grupy osób. Gościnnie wystąpi także Piotr Bałtroczyk, który poprowadzi całą galę.

Bilety zaczynają się na 10-lecie kabaretu Ani Mru Mru w Spodku zaczynają się już od 35 złotych, w zależności od sektora. Wejściówki można nabyć za pośrednictwem http://biletynakabarety.pl/ oraz w kasach Spodka.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 27.11.2009 09:28

Ich dowcipy oglądam z przyjemnością. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

5* za info.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Super...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.