Facebook Google+ Twitter

11. Aukcja Sztuki Współczesnej w Mikołajki

W Mikołajki, 6 grudnia 2014r., w Sky Tower o godzinie 19.00 odbędzie się 11 Aukcja Sztuki Współczesnej. Jest to niezwykła okazja, aby spędzić świąteczny grudniowy wieczór w magicznej atmosferze sztuki i piękna.

Na 11. Aukcji Sztuki, zorganizowanej przez Dom Aukcyjny DNA, będą wystawione prace wielu młodych polskich artystów, którzy zdobyli już uznanie w polskim środowisku artystycznym. W centrum uwagi kolekcjonerów niewątpliwie ukażą się obrazy takich malarzy jak Grzegorz Klimek, Wojciech Brewka, Katarzyna Rutkowska, Viola Tycz, Stanisław Tomalak i wielu innych. Ponadto, na aukcji znajdą się również dzieła młodych obiecujących malarzy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze sztuką.

Aukcja ma charakter otwarty, a licytacja dzieł zaczyna się już od 500 złotych. Licytować można na kilka sposobów: osobiście lub na odległość (telefonicznie lub poprzez zlecenie licytacji pracownikowi domu aukcyjnego). 50 specjalnie wybranych obrazów będzie można oglądać już od 1 grudnia 2014 r. na wystawie przedaukcyjnej w Galerii DNA w Sky Tower.

Udział w aukcji pozwoli wylicytować i podarować swoim bliskim jeden z najoryginalniejszych prezentów - dzieło sztuki. Prace, nabyte podczas aukcji, będą cieszyć oko i duszę, a także mogą stać się wyjątkową ozdobą domu. Nic bowiem nie prezentuje się okazalej niż piękne dzieło sztuki współczesnej, wyeksponowane na ścianie w domu, czy we własnym gabinecie.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: sztuka aukcja DNA


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.