Facebook Google+ Twitter

11 latek z Piotrkowa podbił publiczność w stolicy

Czy niepełnosprawność może w czymś przeszkadzać. Odpowiedź brzmi NIE. 11 letni niepełnosprawny chłopiec z Piotrkowa Trybunalskiego pokazał w stolicy, że wszystko jest możliwe

Na zdjęciu 11 letni Piotrkowianin z dyplomem / Fot. TataWielki sukces dziecka z Piotrkowa Tryb.11 letni Maciej, uczeń IV klasy Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Piotrkowie Trybunalskim w dniu 17 grudnia na IV Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Warszawie piękną pastorałką ,, Aniołek Najładniejszy,, zajął I miejsce wzruszając swoim występem nie tylko publiczność, która żywo reagowała na jego występ jak i jury konkursu.Myślę, że warto podziękować nie tylko opiekunom chłopca (p. J. Gajdzie, Ilonie Kułak - Pokory i Ewie Szkulnik z SOSW z Piotrkowa Trybunalskiego , ale przede wszystkim rodzicom, że mają taki talent w domu.Jego występ pokazał, że muzyką można pokonać wszystkie przeciwności losu.Żeby to zrozumieć trzeba posłuchać do czego serdecznie zapraszam.

Duży sukces odniosły również jego starsze koleżanki z gimnazjum, które w swojej kategorii wiekowej również zajęły pierwsze miejsce.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Wielkie brawa dla małego artysty.
Tato możesz być dumny z syna, wkładany trud w wychowanie niepełnosprawnego dziecka owocuje. :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.