Facebook Google+ Twitter

11 maja David Moleon w Fortach Kleparz

Znamy już datę kolejnej edycji Electronic Festival! 11 maja krakowskie Forty Kleparz po raz kolejny otworzą swe bramy, by zapewnić nam znakomite brzmienia, sety pełne soczystych beatów, jednym słowem prawdziwą ucztę

plakat wydarzenia / Fot. Lukaszplakat


Introduction:

Znamy już datę kolejnej edycji Electronic Festival! 11 maja krakowskie Forty Kleparz po raz kolejny otworzą swe bramy, by zapewnić nam znakomite brzmienia, sety pełne soczystych beatów, jednym słowem prawdziwą ucztę dla zgłodniałego dobrej muzyki ucha. Electronic Festival to gwarancja fantastycznej zabawy, co godnie udowodniły poprzednie edycje zrzeszając w krakowskich Fortach Kleparz, a później w krakowskim klubie Fabryka fanów muzyki elektronicznej.
Tym razem okazji do wspólnej zabawy będzie kilka: urodziny Hellboya, oraz Arthura Crag’a. Możliwość pałaszowania schranz-tortu to nie jedyna okazja do dobrej zabawy tego wieczoru! Jednocześnie obchodzić będziemy 7-lecie pracy artystycznej Hellboya, który z okazji tej zaprosił Davida Moleon’a – hiszpańskiego DJ’a i producenta, popularnego zarówno w Hiszpanii i Portugalii, jak i we Włoszech i Słowenii.

Electronic Festival to cykl imprez podczas których serwowane są same perełki jeśli chodzi o muzykę elektroniczną. Startując od Electronmike, Borisa S., Svena Wittekinda , Franka Kvittę, przez Pet Duo, Fernandę Martins , Vipera XXL , Klaudie Gawlas , Roberta Natusa , Arkus'a P. i ostatnio Torstena Kanzlera i teraz Fatime Hajji, po naszych rodzimych artystów, którzy pojawili się za deckami, dzięki którym festiwal ten na nowo zaskakiwał i fascynował kolejnymi edycjami pełnymi doskonałych setów. Ta wyśmienita, jedyna w swoim rodzaju impreza ewaluowała wraz z upływem czasu podnosząc stale coraz wyżej poprzeczkę jeśli chodzi o organizacje imprez.
Miejscem gdzie odbędzie się ten event to Forty Kleparz ul. Kamienna 2 - 4 w Krakowie , przedsprzedaż biletów w cenie 30 zł a
dniu imprezy 50 zł , rezerwacja bilety@electronicfestival.pl oraz hellboy@djhellboy.pl

Line up wygląda obiecująco : Hellboy , Kami Lee , Cherry , Lukash Andego , Marks , Nexy , Arthur Crag , Shari Vari.


Poniżej przedstawiamy biografie artysty

DAVID MOLEON
fotkaDavida Moleon’e to hiszpański DJ i producent, który popularny jest zarówno w Hiszpanii i Portugalii, jak i we Włoszech i Słowenii.
Dawid, który urodził i wychował się w Granadzie, w Hiszpanii, spędził lata w Grecji, gdzie obecnie mieszka i zajmuje się organizacją imprez. To tutaj zetknął się z różnymi stylami, rodzajami muzyki, co spowodowało, że zaczął się interesować muzyką i definiować siebie artystą. W trakcie swojej kariery interesował się nie tylko muzyką, ale również jej stroną techniczną, projektowaniem stron internetowych oraz technologią dźwięku.
Specjalnością Davida jest tworzenie utworów, które stały się zasadniczą częścią setów artystów, DJ’i popularnych w Europie- są to m.in.: Ben Sims, Cristian Varela, Robert Natus, Eric Sneo, DJ Murphy.
Swoją karierę jako producent rozpoczął we wrześniu 2006 roku w wytwórni Djpro, szybko zdobywając solidną reputację cenionego producenta. Rok później założył własną wytwórnię – Moop Up Records. Pierwszy utwór wydano w 2008 roku i stał się on hitem, zdobywając kolejne miejsca na europejskich listach przebojów. Od lutego minionego roku dostępny jest 4 wytwór Moos Up Records. Jego utwór IGRIV pojawił się na najnowszej kompilacji Bena Sima, należy podkreślić, iż jest on jedynym hiszpańskim artystą na tej płycie CD. Również i Robert Natus wyraził swój podziw dla poczynań tego hiszpańskiego DJ’a – umieszczając jego dwa utwory na swoich dwóch ostatnich płytach.

Zarówno jego sety na 3 gramofonach, jak i live-acty sa przykładem jego niezwykłych umiejętności jako DJ, umiejętności technicznych, jak i energii. Dawid to artysta, na którego czeka wielka przyszłość pełna sukcesów.


Soundcloud

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.