Facebook Google+ Twitter

11. miejsce Wiadomości24.pl w rankingu Megapanel PBI/Gemius

Po raz pierwszy odkąd nasz serwis jest notowany w badaniach Megapanel PBI/Gemius, Wiadomości24.pl znalazły się na 11. miejscu w rankingu polskich serwisów informacyjnych. Dziennikarze obywatelscy tworzący w sieci materiały wyprzedzili m.in. serwis Rzeczpospolitej, Super Expressu, Radia Zet czy Polskiego Radia, w których znaleźć można głównie treści tworzone przez profesjonalnych dziennikarzy.

 / Fot. http://panel.pbi.org.pl/megapanel.phpZ badań wynika, że nasz serwis w sierpniu odwiedziło nas 588.723 użytkowników (tzw. real users). Wygenerowali oni 1.941.917 odsłon. Tym samym zasięg Wiadomości24.pl według badania wyniósł 3,87 proc. Udało się nam wyprzedzić m.in. portal Wykop.pl (16. miejsce), a także stronę Super Expressu - se.pl (20. miejsce), witrynę Radiozet.pl (21. miejsce), czy serwis internetowy Polskiego Radia (22. miejsce).

Inny serwis informacyjny należący również do Grupy Wydawniczej Polskapresse - Nasze Miasto tym razem uplasował się na 7. miejscu (1.252.122 unikalnych użytkowników; 9.478.912 odsłon, zasięg 8,22 proc.), w tej samej co Wiadomości24.pl kategorii. Na 31. miejscu znalazł się serwis Polskatimes.pl (210.553 real users i zasięg 1,38 proc.), który pnie się w górę w zestawieniach Megapanel PBI/Gemius.

Dziękujemy, a jednocześnie gratulujemy wszystkim Autorom materiałów, zdjęć, nagrań audio, wideo oraz komentarzy i wpisów na Forum. To Wasz sukces! Może jednak ma rację bytu określenie - Media to Wy? Choć trudno będzie utrzymać tak wysoką pozycję (za nami znalazł się serwis www.rp.pl z wynikiem 577 tys.  / Fot. http://www.internetstandard.pl/news/170714.htmlużytkowników) mamy nadzieję, że trend wzrostowy uda się utrzymać, choć konkurencja też ma wiele do powiedzenia.


Przypominamy, że w lipcu Wiadomości24.pl zajęły 13. miejsce w tym rankingu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

Super! Nawet "pseudo digg" jest niżej (czyt. wykop.pl).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Podpowiedź Sam dół naszej strony, link pt. Pomoc
A w nim materiał pt. Jak wysłać materiał do redakcji? Podaję link do niego (to jest film)
link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zaznaczam, że nie jestem tak dobrze obeznany z komputerem i nie mogę odnaleźć miejsca w którym mógłbym ulokować swój materjał. Na wskazanych stronach, jedna zawiera informacje dla prasy a druga informuje o zajęciu jedenastego miejsca w rankingu. Ale o sposobie wysłania materjału, jakoś nic nie wyczytałem. Naprawdę nie wiem, czy mam swój materjał wydrukować i oprawić w okładkę. Ale tu znów nasuwają się pytania: jakiej użyć czcionki, w jakim kolorze. Czy koperta ma być biała, czy szara.... Nie wiem.Jeśli chodzi o wysyłkę, to też nie wiem, jaka to ma być przesyłka, polecona czy zwykła? Gdyby tak ktoś z Państwa, ten pierwszy raz coś podpowiedział to moja wdzięczność będzie Go ścigać do końca życia.
To ci trzeba mieć pecha; na samym wstępie - perypetie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Duża satysfakcja.

Komentarz został ukrytyrozwiń

DO górą!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje! A już za plecami inny serwis dla DO - MM Moje Miasto.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fajnie. Tylko jakoś już nie potrafię się tym cieszyć tak, jak kiedyś.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje dla redakcji no i oczywiście dla wszystkich autorów :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

a ja dwa pytanka mam:
kto przed nami i ile do niego tracimy?
czy W24 bierze w tym roku udział w plebiscycie webfestival?

Komentarz został ukrytyrozwiń

:) ja też gratuluję szczególnie wszystkim autorom komentarzy i wpisów na Forum :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.