Facebook Google+ Twitter

11 sloganów, które obrażają osoby homoseksualne (i są bzdurą)

Słowa, słowa, słowa... mawiał duński książę - Hamlet. O tym jak chętnie powtarzamy pewne slogany i jakich używamy zwrotów mówiąc o homoseksualności, a nie zastanawiamy się nad sensem.

1. „Homoseksualizm zagraża porządkowi moralnemu i krajowej infrastrukturze!”
Jak to, co robię w łóżku może oddziaływać na infrastrukturę czy moralność? Cholera.. wiem, że jestem dobra w łóżku, ale bez przesady… Tak czy siak - infrastrukturo! Dzisiaj w nocy damy czadu!

2. „Niektóre części ciała do siebie nie pasują..” otóż.. uwaga.. pasują! Skąd wiem? Bo gdyby nie pasowały, to ludzie by tego nie robili. Wsadzanie nogi do ucha nigdy się nie uda. Inne rzeczy skoro się udają to.. pasują.
PS jeśli uważasz, że dwie wystające końcówki (lub dwie dziurki) nie pasują zmartwię cię – robisz to źle..

3. Język: Heteroseksualność to zawsze masa aktywności, znaczeń i rzeczy, które przez to rozumiemy. Homoseksualność ograniczamy do seksu. Kontrastujemy: heteroseksualną rodzinę i homoseksualny seks; heteroseksualne życie i homoseksualny styl życia; heteroseksualne wartości i tradycje i homoseksualną propagandę i promocję;

4. „Biblia potępia homoseksualistów!”. NIE! Biblia potępia czyny homoseksualne (nie samych homoseksualistów) tak samo jak np. rozwodników (porównuje ich do cudzołożników, których należy zabijać). Z drugiej strony pochwala moralnie niewolnictwo. Albo bierzemy Stary i Nowy Testament dosłownie ze wszystkim albo nic - wybieranie odpowiednich fragmentów do których się dostosowujemy u mnie nie przejdzie.

5. „Gdyby wszyscy byli homoseksualistami - nie było by społeczeństwa”. Gdyby wszyscy byli zakonnicami lub księżmi - też nie. Czy potępiamy z tego powodu duchowieństwo?

6. „Homoseksualizm powoduje AIDS!” Zaskakująco - NIE. AIDS powodowane jest wirusem HIV, którym można zarazić się podczas seksu - zarówno homoseksualnego jak i heteroseksualnego - oraz podczas pewnych czynności z seksem w ogóle nie związanych (np. przez krew).
PS. Gdyby możliwość zarażenia się AIDS było wyznacznikiem moralności - lesbijki byłyby numerem 1. Są w najmniejszej grupie ryzyka.

7. „Homoseksualność jest nienaturalna, ponieważ nie występuje w przyrodzie. Zwierzęta tak nie robią!”. A od kiedy zwierzęta są naszym wyznacznikiem moralnym odnośnie seksu? Swoją drogą homoseksualność zaobserwowano u 1500 gatunków zwierząt, a u 500 jest bardzo dobrze udokumentowana. Według naukowców np. wśród żyraf czy bizonów zachowania homoseksualne bywają częstsze od heteroseksualnych.

8. „Czemu się tak afiszujecie? Ja [z moim chłopakiem (dziewczyną)] nie mówię/my tyle o swojej orientacji, co ty”. Już samo stwierdzenie: ja + moja druga połówka jest „afiszowaniem się” ze swoją seksualnością. Ile to razy osoby heteroseksualne mówią o swoich mężach, żonach, dziewczynach, chłopakach? Obrączki, zdjęcia na biurkach i tysiące innych rzeczy mówi o orientacji. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak często ją ujawniamy. Poza tym kto tu się afiszuje? Prawie wszystkie reklamy, filmy, piosenki, ludzie na ulicach, wiersze, książki, sztuki teatralne i co tylko mogę wymyśleć opowiada o heteroseksualności! Jestem nią bombardowana codziennie.

9. „Niemal każdy pedofil jest homoseksualistą”. Jak dowodzą badania naukowe - 90% pedofilów to heteroseksualni mężczyźni. Niestety argument, że homoseksualistów jest mniej i dlatego jest mniej homoseksualnych pedofilów nie jest prawdziwy, ponieważ nawet przy porównaniu obu grup (mimo że nie do końca wiadomo ilu gejów jest) nadal niezbicie wychodzi, że więcej pedofilów jest heteroseksualnych. Poza tym nie należy patrzeć na płeć dziecka/dzieci, które wybiera pedofil, a na płeć osób dorosłych, z którymi ma kontakty seksualne.

10. „Geje to sfeminizowani faceci, a lesbijki to zmaskulinizowane kobiety”. Nie znam ani jednego geja z czerwoną torebeczką, ale znam masę kobiet w spodniach - również heteroseksualnych. Czy naprawdę jesteś w stanie odróżnić geja lub lesbijkę na ulicy?

11. „Nie chcemy homoseksualnej indoktrynacji w szkołach. Sami chcemy decydować czy i kiedy powiemy swojemu dziecku o takich rzeczach”. To po co szkoła? O tym kiedy mówić o budowie nerek też może powinni decydować sami rodzice. A może o komunizmie też - a nuż się dzieciom w głowach poprzewraca?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Tekst byłby ciekawy, gdyby nie był aż tak dosłownym odzwierciedleniem tego oto wykładu:
http://www.youtube.com/watch?v=4wCyYrl9dDg

Podobieństwa są (?) dość uderzające...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawie i trafnie napisane. Tym bardziej, że mechanizmy powstawania "mitów" są uniwersalne. A najlepiej pokazać to na bardzo kontrowersyjnym temacie, którym bez wątpienia jest homoseksualizm. Ode mnie 5:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pod artykułem Marty Jenner "normalni nienormalni" na końcu napisałam
i chętnie powtórze. tutaj.
-> A ponieważ staliśmy sie społeczeństwem zekonomizowanym, co znaczy , że ekonomia zdominowała nasze życie i je steruje, to właśnie takie są tego rezultaty.
Homoseksualizm natomast stał się widoczny, jako konsekwencja całego procesu. Homo- zwracają na siebie celowo uwagę. Prowokują tym, tak jak awagangardziści kiedyś.
Nawet najbardziej tolerancyjni ludzie nie przyznają homoseksualności statusu normalności. To jest anomalia, którą trzeba zakaceptować i tolerować jak wiele innych anomalii.
Podstawą byłoby ustalenie co to znaczy "normalność".

Komentarz został ukrytyrozwiń

z ostatnim punktem sie nie zgodze
dobra edukacja seksualna jak najbardziej tak, jestem za, wraz z nauka tolerancji
ale promocja homoseksualizmu, typu ksiazeczki, komiksy czy piosenki o 2 tatusiach, jak to bywa w holandii...
temu jestem zdecydowanie przeciw

a co do afiszowania sie, mi tam nic do tego kto komu co i gdzie wklada, byle to robil u siebie w domowym zaciszu, widok 2 gejow ktorzy caluja sie na ulicy jest po prostu nieestetyczny i jestem przeciw takiemu afiszowaniu sie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.