Facebook Google+ Twitter

11-letnia Magda wygrała "Mam talent"

Magda Welc, jedenastoletnia uczestniczka programu "Mam talent", wygrała III edycję programu i otrzymała główną nagrodę w wysokości 300 tys. złotych. Nagrodę postanowiła przeznaczyć na wybudowanie domu dla rodziny i zakup wymarzonych skrzypiec.

Zdjęcie z Kuriera Lubelskiego / Fot. http://www.kurierlubelski.pl/tag/magda-welc.html
Dla przypomnienia piosenka z eliminacji:

Magdalena Welc-Nie żałuję







A to bezpośrednie spotkanie z Magdą i jej rodziną:



Zobacz także: Magda Welc wygrała trzecią edycję "Mam talent"
Monotematyczny finał trzeciej edycji Mam talent

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (37):

Sortuj komentarze:

kiciula
  • kiciula
  • 10.12.2010 15:10

brawo magda wielki szacunek

Komentarz został ukrytyrozwiń
kiciula
  • kiciula
  • 10.12.2010 15:08

do anna kowalska
berdnarek ma głos ale magda jest dzieckiem o lepszym głosie no i berdnarek moze zrobic kariere
a wogule to poco by tvn miał podziekowac jemu przeciez nikt nie oglądał mam talent ze
względu na berdnarka no bo ja to oglądałam tale tego że to lubie ten program i byłam ciekawa kto wygra

Komentarz został ukrytyrozwiń
Paulina!!
  • Paulina!!
  • 29.11.2010 18:00

Totalna porażka!! beczała sztucznie po kazdym wystepie ,i kazdemu bylo szkoda dziecka;/ chore nagadala ze chce kupic dom rodzicom... ma ta kase i niech robi co chce, ale UWAZAM ZE INNI byli lepsi i np Bednarek czy Lisiecki powinni wygrac...a nie jakies dziecko o , ktorym zaraz zrobi sie cicho !!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
karolina sabo
  • karolina sabo
  • 28.11.2010 22:19

ona ma talent i to jej pomoze sie wybic;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
barbara letowska
  • barbara letowska
  • 28.11.2010 21:37

Magda bylas moja faworytka od poczatku ...tak ty masz talent...a poza tym jestes jeszcze skromna i madra dziewczynka ....Kamil byl zbyt pewny siebie ........zasluzone zwyciestwo .....Magda uwielbiam sluchac jak spiewasz...kibicowala ci z USA...bo mieszkam tam na stale w NY ......zycze ci powodzenia ....pozdrawiam serdecznie ciebie i twoich szczesliwych rodzicow ............POWODZENIA !!!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
barbara letowska
  • barbara letowska
  • 28.11.2010 21:30

Jestem za Magda ...od poczatku byla moja faworytka ....ciesze sie ogromnie Madziu ze wygralas talentem ale i rownierz ujelas wszystkich swoja normalnoscia ......zycze cie powodzenia ...bede sledzic twoje sukcesy BRAVO!!!!!a Kamil ...pewniak siebie i przegral ...i b.dobrze,,niech bierze przyklad z ciebie ...............poowodzenia kochana..pozdrawiam ciebie i twoich szcesliwych rodzicow...................

Komentarz został ukrytyrozwiń
Aneta ;D
  • Aneta ;D
  • 28.11.2010 20:46

Dobrze, ze madzia wygrała :) Bednarek byl zbyt pewny siebie ;D

Komentarz został ukrytyrozwiń
Genek Loska
  • Genek Loska
  • 28.11.2010 19:46

DO ANNA KOWALSKA!!
Nie wszyscy oglądali Mam Talent dla kamila. Zabrakło mu pokory dlatego przegrał. Odkąd zaczął sie zachowywać jak cwaniaczek. Poza tym czy tvn mu coś zawdziecza?? mozliwe.. ale to działa w obie strony.. popłynął na fali popularności programu i wydał płytke... swoją droga kawałki z mam talent na tej płycie są beznadziejne. wielki z niego rasta ... JA MAN ... :PPP moze tak powiedizeć kazdy kto sie raz zjarał najwidoczniej.
Reasumując Kamil ma talent i piękne jest to ze wszyscy już widzieli go jako zwycięzce a życie to weryfikuje.

Komentarz został ukrytyrozwiń
elza z buszu
  • elza z buszu
  • 28.11.2010 16:57

DZIEWCZYNKA MA PIĘKNY GLOS TO NAPEWNO A CO DALEJ TO ZOBACZYMY BO SAMA NAPEWO SIĘ NIEWYBIJE ,MOŻE KOTOŚ POMOŻE:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Edyta
  • Edyta
  • 28.11.2010 16:22

Kamil Bednarek i tak wygrał! O Nim zawsze będzie głośno, a Magda tak szybko zgaśnie jak zabłysnęła, to tylko dziecko