Facebook Google+ Twitter

12 jurajskie lato filmowe pełne gwiazd

18 lipca w Złotym Potoku zakończyło się trzydniowe spotkanie z filmami w ramach 12 jurajskiego lata filmowego, które obfitowało w wiele gwiazd muzycznych i filmowych.

Anna Seniuk / Fot. Damian Leciak18 lipca w Złotym Potoku zakończyło się trzydniowe spotkanie z filmami w ramach 12 jurajskiego lata filmowego, które obfitowało w wiele gwiazd muzycznych i filmowych. Podczas trzech dni imprezy można było obejrzeć takie filmy jak "Nasza niania jest agentem" czy kasowy hit "Avatar".

Przez cały weekend ludzie oprócz oglądania filmów mogli posłuchać różnorodnej muzyki wykonawców ze Stowarzyszenia Sztuki i Edukacji Artystycznej z Krakowa, czy również ze Stowarzyszenia Centrum Inicjatyw Artystycznych "Talent" z Częstochowy pod kierunkiem pana Ryszarda Strojca. Można było również posłuchać Mietka Jureckiego solo czy zespołu Sierociniec, więc każdy znalazł coś dla siebie. Oprócz posłuchania dobrej muzyki można było wziąć udział w wielu konkursach na przykład w piciu wody mineralnej na czas, czy rzucie podkową.

Jak co roku, jurajskie lato filmowe odwiedzają znane gwiazdy. W tym roku były to m.in.: Anna Seniuk, Rafał Olbrychski a na zakończenie Joanna Trzepiecińska. Każdy z gości, który w tym roku przyjechał na imprezę był zachwycony - zarówno samwym wydarzeniem, jak i okolicą. Rafał Olbrychski w sobotę oprócz odpowiedzi na pytania zadawane przez organizatorów, zagrał również piosenkę "Tatango" ze swojej najnowszej płyty. Widzowie mogli wziąć od aktora autograf oraz zrobić sobie z nim zdjęcie.

12 jurajskie lato filmowe nie mogło narzekać na brak publiczności. Największa ilość widzów zebrała się w sobotę.

W niedzielę pomimo mało sprzyjającej pogody publiczność także dopisała i ponownie znakomicie się bawiła. Takie imprezy jak lato filmowe są bardzo potrzebne, ponieważ nie każdego stać na bilet dla całej rodziny do kina, a tu można obejrzeć dobre filmy, które zainteresują każdego. Jest to także miły wypoczynek dla dzieci, którzy mogą skorzystać z wesołego minimiasteczka. Każdego kolejnego roku jurajskie lato filmowe jest coraz lepsze.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.