Facebook Google+ Twitter

12. miejsce Wiadomości24.pl w kategorii informacje...

Według czerwcowego badania Megapanel PBI/Gemius, Wiadomości24.pl znalazły się na 12. miejscu w rankingu polskich serwisów informacyjnych.

Logo Wiadomości24.pl / Fot. screenW czerwcu odwiedziło nas 541.750 unikalnych użytkowników (real users). Wygenerowali oni 1.798.614 odsłon. Średni czas odwiedzin na naszej stronie to w tym badaniu 2 minuty i 50 sekund. Zasięg Wiadomości24.pl, według badania, wyniósł 3,63 proc. Miesiąc wcześniej zajęliśmy także 12 miejsce.

Jak wynika ze statystyk udało się nam wyprzedzić m.in. witrynę tygodnika "Wprost" (20. miejsce), portal wykop.pl (14. miejsce), serwis internetowy Polskiego Radia (18. miejsce), a także stronę Radia Zet (21. miejsce).

Warto wspomnieć także o wysokiej pozycji portalu Nasze Miasto, należącego również do Grupy Wydawniczej Polskapresse. W czerwcu uplasował się on ponownie na 5. miejscu (1.370.200 unikalnych użytkowników; 9.913.031 odsłon), w tej samej co Wiadomości24.pl kategorii. / Fot. http://www.internetstandard.pl/news/163768.html

Wszystkim Autorom serwisu Wiadomości24.pl, czyli dziennikarzom obywatelskim gratulujemy i serdecznie dziękujemy za codzienną pracę. 12. miejsce w rankingu to przecież Wasz sukces.

Czytaj też
Największa gazeta tworzona przez internautów

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Ech, nie ma to jak dobry auto piar w dodatku skierowany do samych siebie. Bo spójrzcie na ilość odsłon ( jeśli dobrze rozumiem to liczba wywołania danego serwisu na komputerze - z chyba z ilości tych odsłon znaczenie serwisu wynika ). I tu W24 na samym końcu już. NaszeMiasto także zresztą na poziomie tak znaczących serwisów informacyjnych, jak Opoka i Wykop za to 3 razy mniejszy niż bardzo nowy (w porównaniu do NN) serwis Mediów Regionalnych. Faktycznie, sukces...
Zmieniam zdanie. To nie PR, to propaganda

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tyz piknie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.