Facebook Google+ Twitter

12-latki pobiły koleżankę i nagrały to komórką

Policja upubliczniła nagranie zarejestrowane telefonem komórkowym, na którym widać pobicie 12-latki przez jej cztery koleżanki. A YouTube nagranie ze swej strony wyrzucił.Youtube.com / Fot. fot. screenDo zdarzenia doszło 3 miesiące temu. Jednym ze świadków zajścia był trzyletni chłopiec. Dlaczego cała sprawa wyszła na jaw? Ponieważ jedna z mieszkanek Pisza zgłosiła się na policję informując to tym, że jest w posiadaniu nagrania na którym jest zarejestrowana scena pobicia. Na kilkusekundowym filmiku widać jak cztery 12-latki Ewelina K., Ewelina Sz. i Natalia K. i Paulina G. biją, kopią i opluwają swoją rówieśniczkę za jednym z supermarketów w tym mazurskim mieście. Były przy tym bardzo agresywne i wulgarne. Zdarzenie zostało nagrane przez jednego ze świadków zdarzenia. Policjanci ustalili, że do zdarzenia doszło 19 lipca.

Wszystkie oskarżone o pobicie dziewczyny zostały przesłuchane w obecności rodziców. Wszelkie zebrane w sprawie dowody zostaną przekazane sądowi rodzinnemu, który w najbliższym czasie zajmie się sprawą.

Niestety ta sprawa nie jest odosobnionym przypadkiem. Szokuje fakt, że coraz młodsze pokolenie problemy między sobą rozwiązuje przemocą i do tego nagrywa takie sceny telefonem komórkowym. Na szczęście kiedy nagrania trafiają do policji, młodociani sprawcy zostają ukarani.

Źródło: policja.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

"Szokuje fakt, że coraz młodsze pokolenie problemy między sobą rozwiązuje przemocą i do tego nagrywa takie sceny telefonem komórkowym."

Nie szokuje bo to wszystko było tylko technika (komórki) nie była taka jak dziś.

Cóż trzeba wychowywać.

Ja wolę nie pisać co myślę o tych

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.