Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7608 miejsce

13 lipca sprawdzą za darmo samochody w Gorlicach

  • MProf MP
  • Data dodania: 2017-07-12 12:52

„Czy mój samochód jest gotowy do wakacyjnych wojaży?” – to pytanie powinien zadać sobie każdy kierowca planując urlopowy wyjazd. Teraz będzie okazja, żeby wykonać wakacyjny przegląd za darmo.

 / Fot. pa„Czy mój samochód jest gotowy do wakacyjnych wojaży?” – to pytanie powinien zadać sobie każdy kierowca planując urlopowy wyjazd. Teraz będzie okazja, żeby wykonać wakacyjny przegląd za darmo. Na tych, którzy przyjadą w czwartek, 13 lipca w godzinach 10-16 na Jarmark Podgórzański (ul. Biecka 64), czekać będą specjaliści z ProfiAuto i firmy Amibo - lokalnego dystrybutora części samochodowych. Skontrolują oni stan i działanie elementów wpływających na bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Daleka podróż w góry czy nad morze wymaga sprawnego pojazdu. Niezalenie od umiejętności kierowcy, najważniejsze znaczenie dla bezpieczeństwa ma stan techniczny pojazdu. Dokładne sprawdzenie parametrów wpływających na ekonomię długiej trasy to pierwszy krok do bezawaryjnej i spokojnej podróży. Właśnie na bezpieczeństwo podróżujących chcą zwrócić uwagę eksperci, którzy będą za darmo badać stan techniczny samochodów mieszkańców Gorlic. To unikalna możliwość skontrolowania m.in. stanu klimatyzacji, ogumienia i akumulatorów oraz ustawienia świateł, ale także okazja do konsultacji ze specjalistami.

- Świadomość kierowców o tym, że sprawność wszystkich elementów w samochodzie przekłada się na ekonomię dłuższych tras i bezpieczeństwo na drodze, jest coraz większa. Bezpłatne przeglądy zostały zorganizowane z myślą o użytkownikach, którzy troszczą się o siebie i innych użytkowników ruchu drogowego. Zaledwie 30 minut wystarczy, aby upewnić się, że w naszym samochodzie wszystko działa jak należy. Dlatego zapraszamy kierowców w Gorlicach do skorzystania z takiej okazji - mówi Andrzej Markowicz z firmy Amibo, organizatora akcji.

Imprezę uświetni wystawa wyjątkowych samochodów. Będzie można zobaczyć m.in. Fiata 126 p w wersji cabrio oraz stare i nowe auta wyścigowe, jak Audi Quatro czy Subaru. Na kierowców uczestniczących w akcji czekają również drobne upominki.

Organizatorami wydarzenia są: marka ProfiAuto, firmy ATE, OSRAM i VARTA oraz AMIBO.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.