Facebook Google+ Twitter

13-letni talent fotograficzny z Gruszczyc

13-letni niezwykle utalentowany uczeń Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Gruszczycach w gminie Błaszki (woj.łódzkie) ma już na koncie wystawy prac fotograficznych.

Osa / Fot. Dawid WoźniakDawid Woźniak jest uczniem klasy szóstej szkoły podstawowej. Wyróżnia się wśród innych uczniów
skromnością i małomównością oraz zamiłowaniem do fotografii. Jego zdjęcia nie tylko pokazują jego niezwykłe uzdolnienia, ale także wielką wrażliwość na piękno.

Zdjęcia młodego fotografika przedstawiają otaczającą go przyrodę. Przepiękne pejzaże, rośliny, zwierzęta i Las / Fot. Dawid Woźniakptaki wydają się być na wyciągnięcie ręki. Zdjęcia wykonuje zwykłym aparatem cyfrowym, gdyż na lustrzankę, o której marzy, nie stać go.

Pierwszą osobą, która zauważyła pasję nastolatka był jego nauczyciel Krzysztof Pietrucha. Ujęły go zdjęcia Dawida, który w iście mistrzowski i oryginalny sposób potrafi przedstawiać przyrodę, która najbardziej go fascynuje. Na fotografiach widoczny jest niezwykły zmysł artystyczny tego młodego chłopca. Zachwyca kompozycja i sposób przedstawiania natury.

Słonecznik / Fot. Dawid WoźniakChoć Dawid ma tylko 13 lat, ma już swoje pierwsze wystawy. Pierwszą z nich zorganizowano w szkole, do której uczęszcza. Zainteresowanie jego zdjęciami było tak duże, że zdecydowano się pokazać jego twórczość większej grupie osób. Przez cały marzec jego zdjęcia mogą podziwiać mieszkańcy powiatu sieradzkiego w Powiatowej Bibliotece w Sieradzu.

Miejmy nadzieję, że ten odkryty talent w Gruszczycach przyniesie w przyszłości sławę tej małej miejscowości. Jeśli znajdą się fundusze na pomoc takim młodym utalentowanym ludziom i państwo będzie pomagało w realizacji ich marzeń to zapewne odkryjemy jeszcze nie jednego takiego "Janka Muzykanta".


Zobacz więcej zdjęć Dawida.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

"Ciekawe co to za "zwykły aparat cyfrowy" skoro robi takie zdjęcia :P"

Zdjęcia robi fotograf, a aparat jest tylko narzędziem jego pracy.
Dobry fotograf zrobi dobre zdjęcia przeciętnym aparatem, a przeciętny fotograf słabe zdjęcia nawet najlepszym sprzętem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

wow, nieźle :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawe co to za "zwykły aparat cyfrowy" skoro robi takie zdjęcia :P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.