Facebook Google+ Twitter

13-letnia Agata z Zebrzydowej potrzebuje pomocy

Agatka mieszka w Zebrzydowej. Cierpi na chorobę nowotworową i jest podopieczną Fundacji "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” we Wrocławiu.

Na swojej stronie internetowej, 13-letnia Agata napisała prośbę o pomoc. "Nazywam się Agatka Król od listopada leczę się na nowotwór kości stawu biodrowego (oscosarkoma). We Wrocławiu miałam 6 cykli chemii (metotreksan). Obecnie jestem po operacji, która odbyła się w Warszawie. Czeka mnie ciężka rehabilitacja abym mogła chodzić. W związku z tym ponosimy ogromne koszty związane z rehabilitacją i z dojazdami do szpitali. Niedługo zacznę znów brać chemię aby wykluczyć całkowicie nowotwór. Dlatego zwracam się z ogromną prośbą do ludzi dobrej woli o jakiekolwiek wsparcie.

Moi rodzice niestety nie mogą pracować bo są ode mnie zależni, poza tym mam trójkę rodzeństwa i tak właśnie dzielą obowiązki między domem a szpitalami. Chciałabym wyzdrowieć, a jest to możliwe dzięki państwa pomocy. Serdecznie dziękuję za wsparcie jeżeli możecie mi pomóc."

W czerwcu do akcji pomocy na rzecz leczenia chorej dziewczynki włączyli się piłkarze Sparty Zebrzydowskiej w meczu z Olimpią Kamienna Góra. Dochód został przeznaczony na leczenie Agatki.
http://pomagamy.dbv.pl/readarticle.php?article_id=502
Agacie z pomocą
Wszystkich tych, którzy chcą pomóc informuję, że Agata z Zebrzydowej posiada konto imienne w Fundacji "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową" z siedzibą we Wrocławiu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Agatka ma tylko 13- lat. Dziękuję Haniu..

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 13.02.2011 14:23

Polecam i zapraszam do pomocy dziewczynce!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 13.02.2011 14:22

Dziękuje Beatko za umieszczenie apelu!Pomóżmy Agatce wygrać z chorobą!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.