Facebook Google+ Twitter

14 kolejka PLH

Dzisiejszego wieczoru, oczy wszystkich maniaków hokeja w obrębie naszej ojczyzny, zwrócone były w kierunku lodowisk w Jastrzębiu, Tychach, Gdańsku, Bytomiu oraz Sanoku.

GKS Jastrzębie 3:1 Wojas Podhale Nowy Targ (1:1; 1:0; 1:0)


Gracze z szarotką na piersiach, którzy w ostatnich kilku kolejkach stanowili zaporę nie do przejścia ulegli beniaminkowi z Jastrzębia. Nowotarżanie tradycyjnie „łapali" sporo kar. Kibiców w Nowym Targu cieszyć może jedynie to, że znów - w roli punktujących - widzą młodych zawodników (Malasiński). Zwycięstwo gospodarzy, umożliwiło im awansowanie na 6 pozycję w tabeli.

08.57
Lipina Peter (5 na 3)
(Piekarski Grzegorz - Labryga Adrian)
18.14
Malasiński Tomasz (5 na 4)
(Pacyga Ladislaw)
37.15
Pavlačka Marek (5 na 5)
(Wolf Rudolf - Bernacki Rafał)
56.27
Zdráhal Pavel (5 na 5)
(Lipina Peter)

GKS Tychy 2:3 KH Zagłębie (0:2; 0:0; 2:1)


Zawodnicy GKS-u Tychy, błądzą w tym sezonie po taflach lodowisk w całej Polsce. Porażka z Zagłębiem utwierdza tylko w przekonaniu, że w tym sezonie GKS może nie liczyć się w walce o podium. Mecz dla gospodarzy (grających nie na swoim obiekcie), rozpoczął się tragicznie już w 2 minucie - Sobecki został pokonany przez Opatowskiego. Drugie trafienie dla Sosnowca, zalicza Kohut, również w pierwszej odsłonie. Trzeciego i ostatniego zarazem gola, udaje się zdobyć Lezo, piętnaście minut przed zakończeniem regulaminowego czasu gry. W tym momencie tyszanie się przebudzili!

W niespełna 4 minuty zdobywają dwie bramki. Niestety, czas płynął nieubłaganie na ich niekorzyść. Mimo oddania kilku strzałów w stronę bramki przyjezdnych, nie byli w stanie doprowadzić do wyrównania, a w rezultacie tego do dogrywki.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

No, Mario, super tekst. ;d

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.