Facebook Google+ Twitter

14 kwietnia rusza konkurs Dziennikarz Obywatelski 2013 Roku

14 kwietnia 2014 r., etapem zgłoszeń, rozpocznie się ósma edycja konkursu Dziennikarz Obywatelski Roku. Nowością w tym roku są kategorie konkursowe. Wzorem lat ubiegłych laureata wybierze Kapituła. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach zostaną wyłonieni w głosowaniu SMS.

Ósma edycja konkursu Dziennikarz Obywatelski Roku / Fot. Krzysztof DąbrowskiTo już ósma edycja konkurs Dziennikarz Obywatelski Roku. W tym roku etap zgłoszeń rozpocznie się 14 kwietnia i potrwa do północy 11 maja.

Drugi etap, czyli głosowanie SMS rozpocznie się 14 maja o godzinie 10, a zakończy 4 czerwca o godzinie 24.

Nowością w tym roku są kategorie konkursowe. Jest ich siedem:

Dziennikarz Obywatelski 2013 Roku w kategorii Wywiad,
Dziennikarz Obywatelski 2013 Roku w kategorii Recenzja,
Dziennikarz Obywatelski 2013 Roku w kategorii Reportaż,
Dziennikarz Obywatelski 2013 Roku w kategorii Felieton,
Dziennikarz Obywatelski 2013 Roku w kategorii Fotoreportaż,
Dziennikarz Obywatelski 2013 Roku w kategorii Relacja sportowa,
Junior Redakcja 2013 Roku w kategorii Junior Media.

Laureaci w poszczególnych kategoriach zostaną wyłonieni w drodze głosowania SMS. Dziennikarza Obywatelskiego 2013 Roku wybierze kapituła złożona z dziennikarzy "Polska The Times". W jej skład wchodzą: Paweł Siennicki, Arlena Sokalska, Wojciech Rogacin, Adam Buła, Agaton Koziński, Robert Zieliński, Anita Czupryn, Dorota Kowalska, Witold Głowacki, Mariusz Grabowski i fotoedytor oraz fotoreporter Bartek Syta. Przewodniczącym kapituły będzie dyrektor rozwoju redakcyjnego Tomasz Krawczyk.

Do konkursu Dziennikarz Obywatelski 2013 Roku mogą zostać zgłoszone materiały opublikowane w internecie w roku 2013 przez uczestnika, który w momencie publikacji nie pozostawał w stosunku pracy z jakąkolwiek redakcją lub wydawnictwem prasowym i nie pobierał wynagrodzenia za pracę z tytułu swej działalności dziennikarskiej. Uczestnik może zgłosić jeden tekst tylko w jednej kategorii. W wypadku współautorstwa, do konkursu może zostać zgłoszony jeden dziennikarz obywatelski. Zgłaszający jest zobowiązany do poinformowania nas drogą e-mailową (na adres: doroku@polskapresse.pl) o współtworzeniu materiału z inną osobą lub osobami oraz podania jej/ich danych kontaktowych (e-maila i numeru telefonu).

Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane za pomocą specjalnego formularza dostępnego na stronach internetowych serwisu konkursowego: www.doroku.pl oraz doroku.wiadomosci24.pl.

Dziennikarz Obywatelski 2013 Roku otrzyma nagrodę rzeczową w postaci tabletu Lenovo Yoga. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach konkursowych, wyłonieni w głosowaniu SMS otrzymają tablet Asus ME 173X Android 7.1 Jak w poprzednich latach przygotowaliśmy również nagrodę za najciekawsze uzasadnienie SMS. Będzie to tablet Asus ME 173X Android 7.1.

12 czerwca 2014 r. ogłosimy nazwiska laureatów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (23):

Sortuj komentarze:

A czy wiecie, że : są serwisy specjalistyczne
Są przecież ekskluzywne, tematyczne serwisy, które pobierają opłaty za publikację, dzięki czemu czytelnik ma tekst bez opłat. Są też takie, gdzie autor otrzymuje wynagrodzenie ale czytelnik płaci za wejście w tekst.
A tu wszystko za darmo. ;) Czytamy i publikujemy bez pieniędzy. No i jeszcze można startować w Konkursie.
Powodzenia życzę wszystkim nominowanym i startującym z własnego zgłoszenia.
Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wszyscy gotowi?
wiecie co i kogo nominować do konkursu? bo ja nie wiem ani co ? ani kogo ?....wspaniałe uczucie... ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Basiu, jest GRUPA piszących oraz czytających W24, którzy centralnie nie interesują się, gdzie względem Sczygła aktualnie się znajdują....
Grupę jak najserdeczniej pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Basiu, :)
To niemożliwy do publikacji tekst - "Basiu, :)"
Jeśli jakowyś SYSTEM ma nas chronić przed "Basiu,:) - niech chroni mać...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ależ Arku. Panowie Tomek i Paweł to już historia, a nie polegli, nie pracują tu i kompletnie ich to nie interesuje. bo i po co miałoby. Nie wiem, może się mylę, ale chyba mieli inną niż obecna, wizję W24 jako obywatelskiego dziennikarstwa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zróbmy "apel poległych" w ramach W24 i poprośmy o opinię Tomasza Kowalskiego, Pawła Nowackiego...

Komentarz został ukrytyrozwiń

To może jakieś konstruktywne uwagi. Wiele było uwag autorów i czytelników, o ile pamiętam żadne nie znalazły zastosowania. Oczekiwania sobie, uwagi sobie, a i tak właściciel serwisu gwizda nam na nosie. tzn sobie.
Czym jest serwis? jak dla mnie "słupem ogłoszeniowym". Nie jest gazetą, nie jest prasą, jest miejscem gdzie każdy może powiesić wszystko , siebie także. Bo redakcja nie ingeruje. Podbicia - jedna bzdura. Punkty - jeszcze większa. Słowem ... Każdy sobie rzepke skrobie. A informacje ? wiadomości, dawno już nie mają tego sensu i przesłania co dawniej. Skoro NIC. nic zrobić ani pomóc, ani zmienić, my autorzy, czyli twórcy tego serwisu nie możemy, to..... kim? czym? my tu jesteśmy ? napewno nie dziennikarzami i też nie obywatelskimi. Dlatego cały sens konkursu stawiam pod znakiem zapytania.
WIem, że i tak będą zgłoszenia. Być może i coś mojego autorstwa trafi, jednak to naprawdę wygląda jak ostatnie podrygi konającej ostrygi. Zajęłabym się uzdrowieniem , ożywieniem serwisu. To jest możliwe. Odpowiedzcie na oczekiwania czytelników i autorów . którzy też są czytelnikami i tworzą ten serwis.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Rafał Gdak
"nauczyliśmy się już na pamięć, czytając Pana poprzednie komentarze :-) "

Proszę o możliwość skomentowania.
Niezgoda na "pójście" obok idei DO z Prawem Prasowym i "postawienie się" wbrew nie powinno nikogo dyskryminować...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Rafale, panów jest więcej?... :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

W równym stopniu jak powtarzanie po raz setny opinii, której nauczyliśmy się już na pamięć, czytając Pana poprzednie komentarze :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.