Facebook Google+ Twitter

14 marca dniem bez Facebooka. Przyłączysz się?

14 marca ponad 85 tysięcy użytkowników ma zamiar udowodnić, że potrafią wytrzymać jeden dzień, nie korzystając z Facebooka.

 / Fot. InternetDla jednych będzie to nie lada wyzwanie, dla innych świetna okazja, by sprawdzić, czy tak naprawdę mogą żyć bez Facebooka chociaż przez 24 godziny. Wielu jednak nie wyobraża sobie takiej sytuacji. Jak przekonuje pomysłodawca wydarzenia, ten jeden dzień swojego życia można wykorzystać dużo lepiej, niż po prostu siedzieć przed komputerem i m.in. sprawdzać aktywności swoich znajomych. Lista pomysłów do wykorzystania jest długa, począwszy od pójścia do kina lub na spacer, aż do odespania wszystkich nieprzespanych nocy, tańczenia w domu, w bieliźnie oraz spotkania się ze swoją drugą połówką i zorganizowania romantycznej kolacji.

Zastanawiałeś się kiedyś kto ma udziały w Facebooku?

Dostęp do Facebooka jest obecnie coraz bardziej rozpowszechniany. Obecnie, aby z niego korzystać, nie musimy przywiązywać się do komputera. Można to zrobić za pomocą swojego telefonu komórkowego. Niektórzy operatorzy sieci komórkowych oferują darmowy, nieograniczony dostęp do portalu, co czyni go jeszcze bardziej dostępnym, dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Jest cała masa różnych rzeczy, które możemy robić, zamiast siedzieć codziennie na Facebooku. Wykorzystajmy dobrze ten dzień, by sprawdzić czy wirtualny świat nie pochłonął nas już całkowicie.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

nie ma sprawy

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak, tak.........., zrobią miejsce dla tych, co bywają tam od święta
i 14 marca zostanie ogłoszony Dniem Facebooka :)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

A ja wejdę na facebooka.Nie siedzę przez cały dzień i nie śledzę znajomych.Zajrzę od czasu do czasu co nowego i zajmuje sie czym innym.Jestem po operacji i nie mogę wychodzić także jest to duże udogodnienie taki kontakt!:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Większość ludzi z tych 86 tysięcy, ktore zadeklarowało że nie wejdą 14 marca na FB to kliknęło sobie tak ooo :) Pomysł nie wypali:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.