Facebook Google+ Twitter

14. Targi Książki w Krakowie

14. Targi Książki w Krakowie będą trwały od 4 do 7 listopada. W czasie imprezy odbędzie się między innymi światowa premiera książki profesora Normana Daviesa "Zaginione królestwa".

Organizatorzy targów książki poza światową premierą książki walijskiego historyka zapewniają odwiedzającym imprezę wiele innych atrakcji.Na stoisku wydawnictwa Znak będzie można spotkać się m.in. z Władysławem Bartoszewskim w piątek, znanym i lubianym benedyktynem - ojcem Leonem Knabitem w sobotę, Szymonem Hołownią (autor wielu cenionych książek, dziennikarz prasowy i telewizyjny, dyrektor stacji Religia.tv), Adrzejem Maleszką i Wojciechem Manem (który niedawno napisał swoją autobiografię) na zakończenie imprezy.

Kilka krótkich informacji o książce "Zaginione Królestwa" ze strony wydawnictwa Znak:

Norman Davies zabiera nas w oszałamiającą podróż przez wieki dziejów. Pokazuje egzotyczne stolice i mówiące niemal wymarłymi językami narody. Przedstawia nam nieznaną historię Europy, ale i opowiada o nas samych: o Galicji, Prusach, Wielkim Księstwie Litewskim. Czy jakiś inny historyk miałby na tyle wyobraźni, żeby połączyć ze sobą upadek ZSRR, historię Gdańska i państwo barbarzyńskich Wizygotów? (...) "Zaginione Królestwa" uzmysławiają, że historia nieustannie kotłuje się i bynajmniej nie zmierza do „końca”. Wręcz przeciwnie, nie miejmy wątpliwości, świat wokół nas wcześniej czy później odejdzie w przeszłość

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Szkoda ,że tam nie pojechałem . Książki to moja pasja . Czytam teraz Jo Nesbo Pentagram, lecz mało fajna .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.