Facebook Google+ Twitter

150 tys. dolarów odszkodowania za oglądanie scen erotycznych

Była studentka katolickiej szkoły w USA Lindsay Blankmeyer żąda od uczelni odszkodowania. Powodem pozwu było nieudzielenie pomocy studentce, gdy o nią prosiła, dlatego popadła w ciężką depresję. Studentka chciała jedynie zmiany pokoju.

Lindsay Blankmeyer 21-letnia studentka collegeu w Easton w stanie Massachusetts pozwała uczelnię o wypłacenie odszkodowania za straty zdrowotne i moralne, jakie poniosła, dzieląc pokój z koleżanką Laurą Sidla.
Studentka zapadła na ciężką depresję przez swoją współlokatorkę, która na jej oczach we wspólnym pokoju uprawiała nagminnie niczym nieskrępowany seks ze swoim partnerem o czym informuje nydailynews.com

Lindsay była zmuszona patrzeć na to, co wyprawia współlokatorka, gdyż niestety pokój był niewielki, a łóżka postawione w bliskiej odległości. Na dodatek, jeśli współlokatorka nie spędzała nocy z chłopakiem, to uprawiała równie nieskrępowany seks przez internet, łącząc się z nim on-line.

To nader śmiałe i aroganckie wręcz zachowanie Laury S. powodowało, że 21-latka nie mogła spać, ani odpoczywać we własnym pokoju, a jej samopoczucie i nastrój pogarszały się z dnia na dzień.

Lindsay Blankmeyer niejednokrotnie zgłaszała do władz uczelni swój problem, z prośbą o zmianę pokoju, ale nigdy nikt nie przychylił się do jej prośby. Jej stan psychiczny uległ znacznemu pogorszeniu, dlatego zmuszona była wyjechać do szkoły w rodzinnym mieście - Nowym Yorku. Tam też ukończyła ostatecznie studia i otrzymała licencjat z nauk humanistycznych. Niestety, musiała leczyć się z ciężkiej depresji, jakiej nabawiła się, mieszkając w akademiku w Easton.

Teraz Blankmeyer wystąpiła do sądu w Bostonie o wypłacenie jej odszkodowania za depresję, jakiej się nabawiła dzieląc wspólny pokój z seksoholiczką. Była studentka żąda kwoty 150 tysięcy dolarów zadośćuczynienia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Jacek Jacewicz
  • Jacek Jacewicz
  • 26.04.2012 19:53

Hehe, mogła poprosić o dołączenie się.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No, na szczęście nie mamy w Polsce tak zboczonych ludzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
antek patelmitrz
  • antek patelmitrz
  • 07.03.2012 05:41

to ja pozywam Tuska do sądu bo on tylko pie......li i pie.......li,już nie mogę tego słuchać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.