Facebook Google+ Twitter

1,5 miliona ludzi chce pożegnać króla pop

Los Angeles przygotowuje się na wtorkową ceremonię pożegnalną Michaela Jacksona. Na 17 tysięcy wejściówek na pogrzeb króla popu jest 1,5 miliona chętnych!

http://www.flickr.com/photos/74983974@N00/3688957690/ / Fot. http://farm3.static.flickr.com/2662/3688957690_fdfccdddea.jpgOd samego początku było wiadomo że pożegnanie króla pop będzie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem nie tylko fanów. Zapotrzebowanie na bilety do Staples Center na wtorkową ceremonię pożegnalną przeszło jednak wszelkie oczekiwania organizatorów. Podstawowym warunkiem starania się o wejściówkę na tę niepowtarzalną uroczystość było zarejestrowanie się na stronie www.staplescenter.com, potem komputer spośród wszystkich zarejestrowanych wybierze 17 tysięcy szczęśliwców. Jednak kandydatów do tej ograniczonej liczby biletów jest zdecydowanie za dużo - 1,5 miliona osób czeka na odpowiedz czy zobaczą pogrzeb Michaela Jacksona w hali Staples Center. Wydawanie biletów rozpocznie się jutro.

http://www.flickr.com/photos/cainandtoddbenson/3669630190/ / Fot. http://farm4.static.flickr.com/3354/3669630190_d1f3d740ca.jpgPolicja w LA zapowiedziała, że osoby bez biletów nie będą nie tylko wpuszczane na teren Staples Center ale i nawet w jego okolice. Jednak wszystko wskazuje na to, że nie zniechęci to fanów króla popu do szturmu na Miasto Aniołów. Spodziewane są ich setki tysięcy. Władze Los Angeles nie zamierzają pomagać turystom - przed halą nie będą postawione telebimy, na których można byłoby zobaczyć uroczystość pogrzebową. Pogłębiająca się w Kalifornii recesja gospodarcza spowodowała tak radykalne działania ponieważ miasta nie stać na tek duże wydatki związane z zapewnieniem bezpieczeństwa tak dużej liczbie osób.

Pożegnanie Michaela Jacksona rozpocznie się o 10 czasu lokalnego (19 czasu polskiego). Już wiadomo, że przed telewizorami na całym świecie obejrzy go setki miliony osób. Rodzina gwiazdora zapowiedziała, że za darmo udostępni stacjom telewizyjnym sygnał z uroczystości pożegnalnej. CNN już zapowiedziała, że pogrzebowi Michaela Jacksona poświeci całodzienny program.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Ja czytałam, że 1,7 miliona... :P

Komentarz został ukrytyrozwiń

1, 6 miliona dla ścisłości ;] w porządku.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.