Facebook Google+ Twitter

15-lecie zespołu Coma w Łodzi

22 listopada ponownie w Łodzi w klubie Wytwórnia wystąpi zespół Coma. 15. jesienna trasa koncertowa to dobry moment, by uczcić z nimi wszystkie lata ich działalności na polskiej scenie muzycznej.

 / Fot. Materiał prasowyWydarzenia nie obejdzie się bez specjalnego programu. COMA łącznie około sześćdziesięciu odrębnych utworów na 4 albumach studyjnych, w kręgach bardziej wtajemniczonych znane i lubiane są również utwory niepublikowane na żadnym oficjalnym krążku. W związku z tym, że nie ma możliwości zagrania wszystkich utworów, zespół postanowili na tej trasie zdać się na los, i tej jesieni wybór piosenek będzie należał do specjalnie zaprojektowanej maszyny losującej.

Aby przypomnieć muzyczną drogę zespołu, COMA przygotowala widowisko w formie loterii utworów, na każdym spotkaniu będzie można wylosować "ulubione numerki" z puli 60 przygotowanych przez zespół, przez co każdy koncert będzie miał inną niepowtarzalną formę, nie zabraknie historycznych dodatków, wspomnień, wzruszeń, ciekawostek i dobrego scenariusza, które podane w niezmiennym dla zespołu lekko teatralnym i mocno pożywnym rockowym sosie mogą dostarczyć okazji do spędzenia udanego jesiennego wieczoru i dobrej zabawy. Dodatkowo będzie to unikalna szansa, by usłyszeć rzadko wykonywane przez zespół utwory, których nie było na koncertach od lat!

Kupując bilet w przedsprzedaży, otrzymujesz gwarantowany kawałek tortu!
Jako support wystapi Łódzki zespół Manuka. Ich brzmienie to swego rodzaju muzyczny misz-masz. Znajdziemy tu elementy funku, popu, muzyki klubowej, czy nawet rocka. Grupa jest w trakcie tworzenia materiału na debiutancką płytę. W planach mają również koncerty w całej Polsce.

Bilety na miejsca stojące już w sprzedaży:

Przedsprzedaż: 40 zł z kartą klubu Wytwórnia, 50 zł bez karty klubu Wytwórnia (Kupując bilet w przedsprzedaży otrzymujesz gwarantowany kawałek tortu!)
W dniu imprezy: 45 zł z kartą klubu Wytwórnia, 55 zł bez karty klubu Wytwórnia

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.