Facebook Google+ Twitter

16. Festiwal dla Kobiet PROGRESSteron we Wrocławiu

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2008-10-16 08:05

Festiwal PROGRESSteron to niepowtarzalna impreza tylko dla kobiet odbywająca się już po raz kolejny we Wrocławiu 18-19 oraz 25-26 października 2008, czyli w dwa najbliższe weekendy

16 Festiwal PROGRESSteron / Fot. JMPo raz szesnasty tysiące kobiet w całej Polsce wyruszy w wielką podróż, jaką jest rozwój osobisty - doświadczą go podczas wielu warsztatów, wykładów i prezentacji. Oprócz tego na uczestniczki czekają liczne imprezy towarzyszące: spektakle, wystawy, kiermasze oraz ciekawe spotkania. Wszystko to będzie się działo w trakcie 16 Edycji Rozwojowego Festiwalu dla Kobiet PROGRESSteron.

Udział w festiwalowych warsztatach i wykładach będzie doskonałą okazją do tego, by zadać sobie wiele istotnych pytań i poszukać na nie odpowiedzi. Liczymy, że Festiwal zainspiruje uczestniczki do rozwoju w ważnych obszarach ich życia. Dlatego w programie festiwalowych spotkań znajdziecie ponad 120 propozycji dla kobiet w różnym wieku i o zróżnicowanych zainteresowaniach, m.in. z zakresu: psychoedukacji, biznesu, muzyki, tańca, pracy z ciałem, samoobrony, plastyki, twórczości, zdrowia i urody.

W ramach Festiwalu odbywają się otwarte imprezy towarzyszące festiwalowi, na które zapraszamy wszystkich, bez względu na płeć. W programie m.in.: Międzynarodowe spotkania „Kobiecość po europejsku” z udziałem gości specjalnych oraz spektakl muzyczno-taneczny pt. „Baśnie tysiąca i jednej nocy”. Ponadto w przerwach międzywarsztatowych czas urozmaici „Kiermasz Babskich Różności”.

Szczegółowy program i rezerwacje miejsc znajdują się na stronie: www.dojrzewalnia.pl. lub pod numerem telefonu 695 464 970.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.