Facebook Google+ Twitter

16 grudnia ruszyła akcja "Cała Polska modli się za Palikota"

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2012-12-15 18:34

16 grudnia grupa wiernych będzie uczestniczyć we wspólnej modlitwie różańcowej w intencji Janusza Palikota. Wybrano różaniec, bowiem ma on moc zapoczątkowywania wielkich przemian moralnych i nawróceń.

 / Fot. screen Na Facebooku i w innych serwisach społecznościowych internauci przesyłają sobie informację o wspólnej modlitwie w intencji Janusza Palikota i osób go popierających.

"Po ostatnich wypowiedziach, działaniach Ruchu Palikota módlmy się wszyscy razem tego dnia o łaskę nawrócenia dla Janusza Palikota i ludzi z nim związanych. Ofiarujmy tego dnia poprzez serce Matki Bożej Częstochowskiej naszą modlitwę różańcową w tej właśnie intencji. Jeśli to możliwe przyjmijmy tego dnia Komunię Świętą również w tej intencji" - czytamy na stronie gloria.tv.

Ruch Palikota i kontrowersyjny spot "Spowiedź PO-PiS-u"

Do dziś swój udział w modlitwie różańcowej na FB zadeklarowało 230 osób. Czy to pomoże Januszowi Palikotowi? Ci którzy będą się za niego modlić, są przekonani, że tak. Inni uważają, że szkoda czasu.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (26):

Sortuj komentarze:

Modlitwy powinny być raczej w konkretnej intencji. Nie rozumiem idei tej akcji. Co innego działania na rzecz działkowców, poprawy funkcjonowania służby zdrowia itp.
link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cóż, w samym modleniu nic złego nie widzę... Problem w tym, że im modlitwa jawi się jako oręż do walki z niewiernymi, jako argument na tezę, że oni są lepsi, wiedzą więcej, są oświeceni. Typowe zachowanie członków sekty.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szkoda czasu na komentowanie takich wpisów jak owego internauty. Natomiast modlącym się za innych proponował bym raczej zostanie wolontariuszami w jakimś domu dziecka czy innym podobnym miejscu - zrobili by coś pożytecznego dla odmiany...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oprócz dzisiejszej modlitwy w intencji Palikota, członkowie Akcji Katolickiej każdego dnia odmawiają w intencji wszystkich posłów i senatorów, bez względu na ich przynależność partyjną i wyznawany światopogląd, modlitwę "Wierzę w Boga".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Reakcja internauty na wizytę Palikota u Jaruzelskiego 13 grudnia 2012 r. ( jeden z komentarzy z blogu Palikota)

"To obrzydliwe, co Pan zrobił. Rozczula się Pan nad zabójcą, ruskim rezydentem, zwykłym gnojkiem, który dla władzy wąskiej kliki nie zawahał się podnieść armat na bezbronnych ludzi. Ci, którzy nie pamiętają lub pamiętają wybiórczo dobrze zrobią, jeśli w ramach ćwiczenia obiektywności zapoznają się z Protokołem nr 49 z posiedzenia Biura Politycznego KC PZPR w dniu 13 XII 1981 r. lub fragmentami tajnego stenogramu posiedzenia rządu 13 grudnia 1981 r.
To, że Pan również okazał się człowiekiem słabym w młodości jest wybaczalne. To, że brata się Pan z kanalią wiele lat później, kiedy okrzepła Pańska osobowość świadczy wyłącznie o tym, że rozwój Pańskiej osoby poszedł w lichszym nawet kierunku, niż wyznaczony przez bandytę, którego łaskaw Pan był odwiedzić w rocznicę zdrady. Generał był chociaż sługą potężnego imperium i miał odwagę zdradzić czterdzieści milionów Polaków – dla władzy w królestwie Ubu. Pan jest sługusem kilku byłych TW i oficerów prowadzących i zdradza Pan za drobne: tak jeśli chodzi o władzę jak i o pieniądze"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Polsce najwięcej szkody wyrządza niewiara i coraz większe odstępstwo od Boga ,? kiedyś patrząc na historie, Polski będzie można powiedzieć ? .(A kiedyś był to taki wierny naród itd. Proponuje, sie, zastanowić kto i jak zwodzi ten umiłowany kraj .) Coz` Izrael zawiódł Boga, to co dopiero taka Polska Bóg to określa krotko wszyscy zgrzeszyli i brak im chwały Bożej , kogo sprawiedliwy Bóg wysłucha , ilu jest jeszcze prawdziwych sług Bożych Biblia mówi jasno ze miłość oziębnie wielu.! To smutna prawda dzisiejszych czasów.!

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Tadeusz " Pomódlmy się, aby J. Kaczyńskiemu urodził się synek. Zająłby się dzieckiem..."

Podobno mężczyźni żyją dłużej i w lepszym zdrowiu jeśli dbają o nich żony, a i wspólne wychowywanie dzieci przedłuża ich życie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W tym kraju kabarety są w zasadzie bez szans...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Januszu!Jak się Pan czuje?Pewnie kolejne grzechy z Pana opadają.Szkoda mnie tych ludzi którzy myślą magicznie jak Dziwisz i jemu podobni.Ale to sekta.Z tego żyją.Kupa oszustów wspierających się na wzajem.Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tylko nie wiem, czy takie akcje nie trzeba uzgadniać z Episkopatem i T. Rydzykiem. No i J. Palikot doigrał się Dyżurnego Grzesznika Kraju.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.