Facebook Google+ Twitter

16 maja we Wrocławiu wystąpi zespół Nutshell

Nutshell pochodzi z Opolszczyzny, gdzie zasłynął dzięki utworowi Fabryka, zainspirowanym ciężkimi warunkami pracy i niskimi pensjami w firmie Coroplast, w której pracuje Kanapka (Katarzyna Konopka), wokalistka, kompozytorka muzyki i tekstów.

Logo zespołu i muzycy Nutshell / Fot. NutshellJest to druga wizyta zespołu w tym roku we Wrocławiu. Wcześniej pojawił się 2 kwietnia na przeglądzie Festiwalu Młodych Zespołów (nie tylko) Rockowych Wrock 2007 i zakwalifikował do półfinału tej imprezy.
Nutshell pochodzi z Opolszczyzny, gdzie zasłynął dzięki utworowi "Fabryka", zainspirowanym ciężkimi warunkami pracy i niskimi pensjami w firmie Coroplast, w której pracuje Kanapka (Katarzyna Konopka), wokalistka, twórczyni muzyki i tekstów w jednej osobie. W zespole grają również Pinera (Adam Zaręba) na basie, Grabol (Marcin Grabowski) i Kosa (Paweł Kossowski) na gitarach oraz Kostek (Wojciech Błażejewski) na perkusji.
Zespół ma w swym dorobku m.in. wyróżnienia za najlepszy wokal dla Katarzyny Konopki, oraz najlepszego gitarzysty dla Marcina Grabowskiego otrzymane na Studenckim Przeglądzie Zespołów Rockowych Rock-Time 2005. Koncert odbędzie się w klubie muzycznym Od Zmierzchu do Świtu, mieszczącym się przy ul. Krupniczej 15 i rozpocznie o godz. 21.

Każdy środowy koncert w klubie, również i ten, nie jest biletowany.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.