Facebook Google+ Twitter

16 stycznia do Krakowa zjadą fani Metalliki

16 stycznia 2010 roku w krakowskim klubie Underworld odbędzie się Zlot Fanów zespołu Metallica oraz 10-lecie powstaniu fanclubu zespołu - Overkill. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

 / Fot. www.overkill.plZałożyciel fanclubu na swojej stronie pisze: "Z wielką przyjemnością i nieukrywaną radością informujemy, że nasz serwis już niedługo obchodzić będzie 10 lat swojego istnienia. 2 stycznia 2000 roku w sieci pojawiła się strona Metallica - The Memory Remains, dwa lata później zmieniła ona nazwę na Overkill.pl i zaczęło się to coś, co nas wszystkich z każdym dniem coraz bardziej zaskakiwało. Coraz większa oglądalność, pierwsze zloty, założenie Fan Klubu - ponad 500 osób z legitymacją członkowską daje nam niewątpliwie tytuł jednego z największych w Europie, a być może i na świecie fan klubu, oczywiście tuż za oficjalnym MetClubem, którego zresztą szybko staliśmy się chapterem...

Overkill.pl - dla wielu z nas ta nazwa znaczy coś więcej niż tylko witryna – to przede wszystkim poznani ludzie, połączeni wspólną pasją do muzyki Metalliki, to liczne akcje, zloty, spotkania i promocje, nie tylko Metalliki, ale i wielu muzycznych projektów i zespołów z naszego kraju. Te najważniejsze to bez wątpienia trasa dokumentu Some Kind Of Monster po Polsce, pomoc w wydaniu książek „Metallica – Sprawiedliwość dla wszystkich” i „So What” w naszym kraju, ogromna flaga na koncercie w Chorzowie w 2008 roku, ponad 10 zlotów i nie-zlotów, na których zagrało kilkanaście zespołów. Nasza działalność to wiele wyjazdów na koncerty, spotkania z zespołem, koszulki i inne gadżety, dzięki którym byliśmy widoczni. To codzienne wiadomości ze świata Metalliki, bo w końcu Overkill.pl to my – pozytywnie zakręceni ludzie.

Dziękujemy wszystkim, którzy przez 10 lat przewinęli się przez nasz Fan Klub, za ich ciężką pracę, pasję, za to, że im się po prostu chciało i nadal chce, oraz za to, że razem udało nam się zrobić coś tak po prostu... fajnego. Ta impreza jest dla Nas wszystkich – spotkajmy się 16 stycznia w Krakowie i wypijmy Nasze zdrowie".

Kraków - klub Underworld - godz.18 - 16.01.2010 - wstęp wolny.

Na zlocie jak zawsze organizowane będą konkursy, karaoke, koncerty zespołów Worehouse, Mikotallica. Zapraszamy!

Więcej informacji na stronach www.overkill.pl oraz www.deathmagnetic.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.