Facebook Google+ Twitter

17. KSW: Z ostatniej chwili - zmiana rywala Khalidova

Podczas 17. odsłony KSW nie zobaczymy reprezentanta Brazylii, Paulo Filho. Na kilka dni przed sobotnią galą organizatorzy zmieniają przeciwnika Mameda Khalidova.

http://en.wikipedia.org/wiki/File:Jesse_Taylor.jpg / Fot. Mike Dunn, licencja CC 2.0Jeszcze niedawno wszystko wydawało się dopięte na ostatni guzik. Jednak 21 listopada właściciele KSW podali sensacyjną wiadomość:
"Kolejny raz doszły nas niepokojące słuchy, że stan zdrowia Filho nie jest najlepszy i stąd nasza decyzja, że podziękujemy Brazylijczykowi. Filho miał wystąpić w walce wieczoru, a postanowiliśmy nie ryzykować i mamy dla Khalidova nowego rywala" - czytamy na oficjalnej stronie federacji.

Oficjalny plakat promujący galę KSW - "Zemsta". / Fot. www.konfrontacja.comWedług decyzji właścicieli KSW to Jesse "JT Money"(24-7-0) Taylor będzie tym wybrańcem, który otrzyma możliwość skrzyżowania rękawic z Mamedem Khalidovem. Jak zapewniają organizatorzy gali, Amerykanin jest bardzo doświadczonym zawodnikiem i ma na swym koncie wielokrotne występy w UFC, Strikeforce i DREAM.

Czy na niespełna tydzień przed swoją walką Amerykanin zdoła się do niej przygotować? "Jesse Taylor już od dłuższego czasu wiedział, że może bić się z Mamedem i przygotowywał się na taką ewentualność" - uspokajają właściciele KSW.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Nie od dziś było wiadomo, że Paulo Filho nie należy do zdyscyplinowanych zawodników. Można się było tego spodziewać, że odwoła walkę z Mamedem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.