Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3172 miejsce

17 lutego to Dzień Kota najstarszego udomowionego zwierzątka

Kotka z zamieszczonych fot jest wyjątkowo mądra i cierpliwa, interesuje się całą domową przyrodą - ma też przeciwniczkę/koleżankę: Czarną Panterkę z zupełnie innego klubu. One są jak kibice Legii i Polonii często walczą.

1 z 5 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Fanatyczna kibicka Polonii Warszawa - urodzona piłkarka: Czarna Panterka.Autor fot: Jarosław Franciszek Furmaniak
Fanatyczna kibicka Polonii Warszawa - urodzona piłkarka: Czarna Panterka.
Autor fot: Jarosław Franciszek Furmaniak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Dzień kota celebrowany 17 lutego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kolejny dzień kota już mija ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Obie kotki lubią grać w piłkę czymkolwiek kulistym (orzechem, kasztanem, czy specjalną małą, lekką z gąbki piłką, taką dla kotków) ładnie i błyskawicznie dryblują, mogłyby pewnie wystąpić w cyrku, ale szybko się nudzą - jak to wszystkie niezależne koty... ale potrafią też od czasu do czasu zachować pokój, nie prowadzić nieustannej wojny, tylko uznają czasowe rozejmy... i każda ma swoje terytorium w innej części domu, którego broni... ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Też zawsze uważałem, że kotów miejsce jest na łonie przyrody - bo to jest tak: jak kota w domu nie ma to myszy harcują...a jak koty same zostają w domu to one harcują i wtedy w strzępy idą mebelki tapicerki, drzwi łapią ślady pazurków... i tak już ponad 12 lat... powiedziałem, że meble zmienimy jak już koty przejdą do swojej krainy wiecznych łowów... raz nowy fotel "wytrzymał" dwa dni inny turystyczny - zostały strzępy... piękne zwierzątka ale raczej wymagają drzew, lub częstych wizyt u kociej pedikiurzystki... ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

kotów nie cierpię, ale artykuł jest OK :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pusia trafiła do domu 12 lat temu ze Śródmieścia - zatem kibicuje Legii Warszawa - natomiast Czarna Panterka pochodzi sprzed 6 lat z Pragi czyli z prawej/drugiej strony Wisły i jest w opozycji do lewej (którą preferuje starsza Pusia) - kibicuje zatem Polonii Warszawa. Zdarza się, że młodsza Panterka zaczepia tą starszą i prowokuje niczym nie uzasadnione kibolskie bójki na domowym podwórku..... ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.