Facebook Google+ Twitter

17 tysięcy fanów obejrzy w Łodzi siatkarzy

  • Źródło: Express Ilustrowany
  • Data dodania: 2007-05-13 10:36

Dwa spotkania Ligi Światowej siatkarzy, w których zmierzą się reprezentacje Polski i Chin (25 i 26 maja), obejrzy w Łodzi ponad siedemnaście tysięcy fanów tej dyscypliny.

Na konferencji prasowej Bogusław Adamski i Natalia Kostulska, dyrektor Ligi Światowej / Fot. Express IlustrowanyNa konferencji prasowej zwołanej z okazji tych spotkań wiceprezes PZPS Bogusław Adamski nie wykluczył, że wszyscy chętni będą mogli jeszcze nabyć około 200 biletów w wyniku ewentualnych zwrotów biletów zakupionych przez internet.

Będą one do kupienia w Łódzkim Związku Piłki Siatkowej.

Pechowcy, którzy nie kupili biletów będą mogli obejrzeć mecze z Chinami na specjalnym telebimie, ustawionym tuż przy łódzkiej Hali Sportowej. Adamski dodał, że PZPS będzie ubiegał się o organizację ME mężczyzn w 2012 r. oraz o MŚ w 2014 roku.

Hanna Zdanowska pytana o pomysł na odbudowanie w Łodzi silnej siatkówki odpowiedziała, że podobnie jak z koszykówką w jednej z dzielnic Łodzi mają powstać specjalne klasy o profilu siatkówki szkolące młodzież. Kolejnym etapem będzie stworzenie ligi szkolnej.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.