Facebook Google+ Twitter

17-letnia zwolenniczka SLD podbija Internet. Pomoże Millerowi?

Justyna Klimasara - nastoletnia działaczka samorządowa - ma właśnie swoje pięć minut. Przewodnicząca Federacji Młodych Socjaldemokratów w Dzierżoniowie zaciekle walczy o ideały lewicy. Na razie wykorzystuje do tego niezastąpiony Internet.

Justyna Klimasara / Fot. Screen z profilu na FacebookuJeżeli sądzicie, że nastolatków polityka nie interesuje, jesteście w ogromnym błędzie. Okres młodzieńczego buntu daje o sobie znać w mniej lub bardziej wyrazisty sposób. Niektórzy, w trakcie weryfikacji narzuconego systemu wartości, postanawiają dokonać przewrotu i zmienić warunki życia. Nie tylko swoje, ale całego społeczeństwa. W tym celu postanawiają aktywnie włączyć się w politykę. Jedną z takich osób jest Justyna Klimasara, która w publikowanych na Facebooku i Twitterze postach przekonuje Polaków, do słuszności racji prezentowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej.

Od urodzenia dziewczyny minęło dopiero 17 lat, a ona już zajmuje się działalnością samorządową. Jak się okazuje, ma nawet w czym wybierać. Na swoim facebook'owym fanpage'u przyznaje: "W 2012 (kwiecień) zostałam wiceprzewodniczącą MŁODZIEŻOWEJ RADY POWIATU DZIERŻONIOWSKIEGO, zrezygnowałam z tego stanowiska na rzecz Federacji Młodych Socjaldemokratów". Teraz jest przewodniczącą tej organizacji w powiecie dzierżoniowskim na Dolnym Śląsku. Na tym jednak nie poprzestaje. Jej ambicje sięgają wysoko. Zamierza startować w wyborach do Sejmu z list SLD. Swoją przyszłość pragnie związać z prawem międzynarodowym oraz polityką - koniecznie w biało-czerwonych barwach Sojuszu.

Swoje lewicowe poglądy Klimasara prezentuje za pośrednictwem popularnych serwisów społecznościowych, publikując posty i wstawiając zdjęcia przedstawiające jej nieprzeciętnej urody sylwetkę samą lub u boku znanego polityka: Józefa Oleksego, Grzegorza Napieralskiego, a nawet samego Leszka Millera.

Justyna Klimasara podejmuje internetową polemikę z rządzącą Platformą Obywatelską („POdziękujmy Platformie. Dziś wchodzi w życie elastyczny czas pracy. "Prezent" dla wszystkich pracujących od koalicji PO-PSL" - wpis na Facebooku), a także z dziennikarzami, m.in. z Jackiem Żakowskim: "Redaktor Jacek Żakowski: . Według mnie zaś młodość jest równie pożądana jak wiek i doświadczenie! Młodzi (nierzadko z rewolucyjnym podejściem ) i Ci trochę starsi powinni działać razem, by dało to jakieś efekty. Nowe pokolenie zachęci do zmian, a starsze, bogatsze o doświadczenia podpowie i odpowiednio ukierunkuje!".

Dziewczyna sprzeciwia się polityce Kościoła, dostrzega wiele plusów w PRL, popiera Kiszczaka oraz gen. Jaruzelskiego.
W sieci już okrzyknięto ją gwiazdą SLD. Czy nie zgaśnie ona jednak na politycznym niebie tak szybko, jak choćby Natalia Rodziewicz z Ruchu Palikota? Miejmy nadzieję, że Justyna Klimasara będzie pierwszą nastolatką, która zmieni oblicze polskiej polityki.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

17 letnia zwolenniczka SLD podbija Internet. Pomoże Millerowi. "Cie choroba"
Jakie to wszystko żenujące staje się na tym padole, z powstałego kryzysu który tak upodlił każdą dziedzinę życia,że w żaden sposub nie można zrozumieć skąd to się przyplątało na ten wszechświat,że tak zawieruszyło układy rządzących wobec rządzonych.
Wszyscy jak jeden mają pomysły na uzdrowienie światowej gospodarki, zdolni są stwarzać miejsca pracy tylko to ma zrobić rząd bo ci nawiedzeni mają doskonały pomysł tylko nie mają odwagi,żeby sprawę wziąć w własne ręce, wszczynają burdy w własnym kraju podnieceni dziką ascezą zamieniają swój kraj w gruzowisko.I kto to wszystko czyni .Kto? Wpadliśmy w jakąś erę nienawiści i dążymy do nowej krucjaty jaka owładnęły niemal cały świat chrześcijański pędzeni jedną niewiadomą by uwolnić
grób od pogan, który nie istniał bo Jezus w tym samem ciele ukazał się swoim uczniom I Marii Magdalenie i to na drugi dzień. jak szaleni pędzili do miasta Jeruzalem by tą ziemie zalać morzem krwi.I kto tak otumanił tysiące krzyżowców którzy tysiące wojska z całej europy podążało do tak zwanej ziemi świętej.Kto posiadał taką siłę, żeby tak otumanić człowieka który opuszczał swoje pałace i bogactwa,żeby złożyć swoje życie w tej ziemi o której zero miał świadomości. Dlaczego poruszyłem ten temat? Ponieważ nabyłem książkę przez internet, Druga Krucjata.Czytając Kto tak odebrał tym książętom rozum że podjął krzyż i z swoim wojskiem wyrusza do dalekiego kraju i to jak by grom spadł na wszystkich podążali w kierunku Jeruzalem.I kto miał taką siłę, żeby tak otępić zachodnie społeczeństwa gdzie głód zagrażał i choroby zastawiali swoje żony domy i jeden cel wyzwolić Grób Jezusa od pogan.Papież Eugeniusz III dał gwarancje, że wszyscy będą mieli odpuszczenie grzechów i w niebie będą obsługiwani przez aniołów"jest to bardzo ciężkie dzieło do czytania tylko warto poświęcić czas, bo w tej książce możemy się doczytać ,że nie człowiek zdolny jest z organizować w 13 wieku taką zbrodniczą krucjatę. I dlatego nie posądzam człowieka, że człowiek rządy sprawuje w tym wszechświecie bo bez pomocy sił nadprzyrodzonych nie byłby wstanie zbudować Piramid które nam ujawniają tajemnicę, że jesteśmy rządzeni przez świat niewidzialny jak wiatr i on posiada taką sile, że potrafi tak zahipnotyzować człowieka ,że zostaje, podniecony, idzie na śmierć jako bochater.Człowiek dla człowieka spisał historię w której ujawnia człowiekowi do myślenia ,że nie człowiek jest włodarzem tego wszechświata bo nie człowiek zmagazynował taki bogactwa minerałów w tej ziemi i to wszystko w 20 wieku ujawnił człowiekowi by człowiek zachłysną się techniką zamian dla człowieka wykorzystać by poprawić mu bytowanie to pędzi w kosmos czy zbroi do enty potęgi świat, że dziś mocarstwo nie może rozwiązać konfliktu w państwie nękanym wojną bratobójcza.I Ta 17 latka ma ponoć zamienić sposub myślowy tych narodów otumanionych przez rożne religie które nie pochodzą od człowieka bo tym światem nie rządzi człowiek. A kto to Pytajcie, Biskupa Pieronka bo on ujawnił Monice Olejnik I od tego czasu wysłany został na Emeryturę. Nie było jeszcze, światowego kryzysu kiedy te prorocze słowa zdradził Monice Olejnik w
radiu"Z" Daremne nasze dysputy i popisywania się jacy to jesteśmy mądrale jaki to my mamy sposub by ludzie nie szukali pracy za granicami swego kraju tylko oni muszą objąć rządy w tym przeklętym kraju przez papieża Marcina V za zniszczenie zakonu w masakrze czy zbrodni która była największa w tm czasie i to dwóch chrześcijańskich narodów.I ten podlotek SLD doprowadzi do władzy tylko jak dorośnie i ten świat będzie jeszcze istniał?.A ja wiem ,że nic nie wiem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Hajka.
,,Jak mi wiadomo za czasów Polski Ludowej nie groziło krajowi ani wyludnienie, ani wynarodowienie".
No pewnie, że nie groziło, bo dla zwykłego Kowalskiego były zamknięte granice. Gdyby były otwarte to ciekawe ile osób by zostało.

,,To pytanie raczej do MSZ względnie Mossadu lub najbliższego rabina w synagodze",,,Starozakonni z chwilą dojścia do władzy urządzili Polakom exodus",,,Tak starozakonni zamarzyli powrót do Polski, tej sprzed 1939r."
Dyskusja na tym poziomie nie ma sensu, bo ty już znalazłeś sobie kozła ofiarnego. Edukacja jest do niczego, bo Żydzi mieszają, gospodarka jest do niczego, bo Żydzi mieszają itp.itd.Kto wie - może to i prawda. Przykro mi, ale myśląc w ten sposób nigdy nie posuniemy się do przodu - bo po co robić cokolwiek, jak i tak przyjdzie Żyd i wszystko popsuje. Niestety, ale taka postawa bierności dominuje w naszym kraju i dlatego jest tak jak jest. Na szczęście tacy ludzie jak ty będą z czasem w mniejszości. Młode pokolenie nie pamięta ustroju PRL i do niego nie tęskni. Ludzie urodzeni w dzisiejszej rzeczywistości będą potrafili się w niej lepiej odnaleźć niż ty. To młode pokolenie jest przyszłością tego narodu, a dawni obywatele ze swoimi przestarzałymi poglądami pójdą w zapomnienie.
Nie będę więcej pisał, bo nie chcę nabijać popularności paniusi ze zdjęcia.
Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niekiedy z wolnych chwilach zaczynam budować całego siebie na postach które wszyscy lubimy sobie podokuczać i to czasem nie grzecznie. Co dzieciaki możecie wyśpiewywać o historii która pominęła jak każda inna, i już nigdy nie powraca.Jak było pracowaliśmy budowaliśmy Warszawę odbudowaliśmy po prostu od nowa wszystko musiało być stworzone i ja byłem i żyłem w tych czasach by zdobył Średnie wykształcenie które równało się dzisiejszej przedszkolu. A do zdobyci musiałem co dzień 12 kilometrów przebrnąć bo taką Polskę pozostawił nam okupant. I właśnie dla tego pokolenia ten kraj jeżeli go można nazwać krajem. został przez naszych z sprzymierzeńców zachodu, oddany w Jałcie pod zniszczoną okrutną wojną ZSRR. I co może taki laik urodzony już w Polsce gdzie do szkoły za darmo został dowieziony.
I łaskę robił rodzicom, że raczy się uczyć. I to właśnie jest Historia.I tego koszmaru powojennej Polski nie jest zdolny żaden historyk opisać na prawdzie, jaką przeżyły pokolenia. w świecie w którym zagrażała trzecia wojna światowa. I ten szlachetny zachód "Wolną Europą" w prowadzał nienawiść do ZSRR do którego nas sami wepchnęli, pod wpływy zniszczonego kraju ZSRR i ten strach straszenia bombą atomową.A dla tych którzy taką nienawiścią pałają do PRL wiec polecam książkę Druga Krucjata",a w tej książce możemy się dowiedzieć kto włada tym światem i co jest warty człowiek. Kto świat Europy wepchną w taką zbrodnie jaka przetoczyła się przez Europe.
I w tej książce dowiemy się kto zmontował taką krucjatę I kto winę ponosi ,że tak pałamy i piszemy te post z wrodzoną nienawiścią wobec siebie.Dlatego już sam nie wiem kogo mam oskarżać ,że ten świat został zalany krwią nie tylko ludzką. bo i zwierzęta brały w tej masakrze krucjaty udział. Po zdobyciu takiej wiedzy nawet nie mogę oskarżać Hitlera, bo nie człowiek zdolny jest zorganizować, żeby cały świat pobudzić do takiej rzezi, które się przetoczyły poprzez wieki nowej Ery.A Może ten Bóg o którym Jezus powiedział, że jest Bogiem tego świata, on ma taki kaprys ,żeby nas z sobą skłócić i te religie w tej Krucjacie z sobą podziań dziś się mordują. I ten Bóg tylko zna co nam znów spłata, bo nie naprężano objawił człowiekowi zasoby minerałów w ziemi, żeby ten świat uzbroić ,że może w proch zamienić niebo i ziemię. Tok nas pouczają te święte księgi. I za to wszystko został oskarżony człowiek prze tego Boga ,że zgrzeszył. A że uprawiamy tą wiarę i uważamy ją za świętą, więc musimy w to co w niej jest napisane święcie wierzyć.
A wierzymy bo nasze uczynki są godne tego Boga który ma imię Szatan.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"ale gloryfikowanie komunizmu to nieporozumienie."
Ja żyłem w PRL-u, a w konstytucji wspominano coś o socjalizmie. Skąd u Ciebie ten komunizm? A może otarłeś się o kibuce. To "ustrojstwo" jest oparte właśnie na założeniach komunizmu. A może mylisz komuny hippisowskie z ustrojem opiewanym przez Marksa i Engelsa. Żaden z tych panów nie był jednak Polakiem. Mylisz totalnie pojęcia.
"Ciekawe ilu ubogich Francuzów albo Amerykanów wybiera ten kraj do życia." To pytanie raczej do MSZ względnie Mossadu lub najbliższego rabina w synagodze. Tam uzyskasz wyczerpującą i satysfakcjonującą Cię odpowiedź.
"zapominasz, że gdyby za komuny była taka możliwość, to w Polsce zostaliby tylko sekretarze partii i osoby "
Jak mi wiadomo za czasów Polski Ludowej nie groziło krajowi ani wyludnienie, ani wynarodowienie. Dzisiaj te zagadnienia nabrały realnych kształtów. Starozakonni z chwilą dojścia do władzy urządzili Polakom exodus. Pensje w Polsce dla szaraków zdecydowanie głodowe. A kapitalizm. Tak, ten ma się świetnie. Największe kominy płacowe to: USA, Izrael, Polska. Teraz zwalnia się 7000 nauczycieli. Właściwie po jaką cholerę Polakom edukacja. Przecież, by zostać prostytutką lub bandytą wystarczy odrobinę dobrej woli.
Zresztą szkoda strzępić jęzora. Cała nadzieja w tym, że coraz bliżej do 1939r. Może co niektórym lepiej się utrwali.
A co do "Melera" i innych POlitykierów, to tylko popłuczyny. Tak tylko popłuczyny.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pewien francuski aktor wybrał Rosję, bo było go na to stać. Ciekawe ilu ubogich Francuzów albo Amerykanów wybiera ten kraj do życia. Tam jesteś albo bardzo bogaty, albo bardzo biedny. Nie twierdzę, że wszystko w PRL było złe. Fakt, że kultura i szuka stały na wysokim poziomie, ale ten poziom mógł być tylko taki - na jaki akurat partia pozwoliła. Mówisz,że dużo osób emigruje, ale zapominasz, że gdyby za komuny była taka możliwość, to w Polsce zostaliby tylko sekretarze partii i osoby którym do szczęścia wystarczają przysłowiowe ,,dwa tysiące". Nie twierdzę, że teraz w kraju jest dobrze, ale gloryfikowanie komunizmu to nieporozumienie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"bo ten system stawiał na przeciętniaków - bierny, mierny,"
Nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie, itp, itd. Jak Ci wiadomo Rosję wybrał pewien francuski aktor a także matematyczny "łeb" z CIA. Dlaczego emigrują, ponieważ w tej "wyzwolonej" Polsce brak pracy. Teraz karty rozdają różnej maści banki. Szastają na lewo i prawo wirtualną kasą. Wolałem określenie rubel "transferowy". Gdyż ten miał jeszcze do czegoś odniesienie. Pamiętaj, że PRL to wspaniali ludzie, w tym reżyserzy filmowi, aktorzy, piosenkarze i kadra inżynierska. Wiele naszych wyrobów, w tym Diora, Tonsil (Mission) było sprzedawanych na zachodnich rynkach. Jednak o tym dziś się nie pisze. Tak starozakonni zamarzyli powrót do Polski, tej sprzed 1939r. A Kuroń i jego ziomale już w latach 70-tych mieli gotowy scenariusz na dzisiejszy dobrobyt. Szkoda tylko, że lider przywiązany do termosu mieszał fikcję i rzeczywistość. Jak wiadomo z drugiej Japonii wyszły nici, ale z Hiszpanią idziemy łeb w łeb. Jak podawało PR, program 1, tam bezrobocie przekroczyło 5 milionów. A tak niedawno nasi politykierzy aż ślinili się na samą myśl o hiszpańskim dobrobycie. U nas już nawet Grecy nie chcą mieszkać ci, których onegdaj z ojczyzny wygnali pułkownicy. Podobno czarni. Jednak nie będę oponował, skoro podoba ci się hasełko: "polskie ulice, żydowskie kamienice". W końcu mamy demokrację.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hola hola, tam panuje objawiona Idea Juche i Songun, nie komunizm.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani/Panie Hajko/Hajku. ,,Przeciętny zjadacz chleba" miał w systemie, który Pani/Pan raczył wymienić, być może łatwiej, bo ten system stawiał na przeciętniaków - bierny, mierny, ale wierny. Jednak nie każdy ma ochotę w życiu poprzestawać na minimum.Proszę mi w takim razie wyjaśnić - dlaczego Polacy tak masowo emigrują na ten cuchnący kapitalizmem Zachód, a nie obierają przeciwnego kierunku? Jeśli tak Pani/Pan miłuje komunizm to zapraszam do Korei Północnej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Hajka Mazowiecka "nie otarłem się" - obojnak?

Twoja niewiedza jest porażająca, ale spadkobiercy krwawych komunistów tak mają. W wielu przypadkach, to żydzi usadowieni w aparacie władzy komunistycznej byli oprawcami Polskich patriotów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Wykluło się następne pokolenie młodych krwawych komunistów."
Chyba w Twoim mózgu. Żyję nieco w tym kraju, ale nie otarłem się o żadnego komunistę.
W PRL był socjalizm, ustrój w miarę sensowny tak dla Polski, jak i przeciętnego zjadacza chleba. Pracy, mieszkań nie brakowało. Młodzież uczyła się za darmo, nawet były punkty za pochodzenie jak ktoś startował ze wsi. Urban, Kwaśniewski, Wałęsa, Michnik, Kuroń to już epoka tzw. octu. Po internowaniu Gierka zaczęła się krwawa jatka o miejsce przy korycie, i trwa to do dziś. To, że polski przemysł sprzedany, rozkradziony a ludzie bez pracy i środków do życia, tego tuba żydowska raczy nie dostrzegać. Dmie się i nagłaśnia "popierdółki". Ale kiedy przyjdzie oddać Śląsk i ziemie zwane odzyskanymi, wtedy ze łzą w oku wspomnisz ZSRR i Układ Warszawski. Hasełka typu "komuna" szybko ulecą Ci z głowy.


Czytaj wiecej: link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.