Facebook Google+ Twitter

18 kwietnia akcja Wiadomości24.pl - "Droga do Euro 2012"

Fotografujesz? Nagrywasz? Już w sobotę, 18 kwietnia, nie może Ciebie zabraknąć. Wiadomości24.pl wspólnie z redakcją „Polski“ oraz serwisami www.polskatimes.pl i www.naszemiasto.pl organizują akcję pt. „Droga do Euro 2012“. Chcemy dokumentować to, co zrobiliśmy jako kraj przez dwa lata i co zostało do zrobienia organizatorom mistrzostw. Wiadomości24.pl czekają na Twoje zdjęcia i nagrania - najciekawsze nagrodzimy!

Droga do Euro 2012 / Fot. Dawid SobolewskiDwa lata temu w walijskim Cardiff okazało się, że Polska i Ukraina w 2012 roku przeprowadzą jedną z największych imprez na świecie – mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Minęły dwa lata i wszyscy zadajemy sobie pytanie: Czy zdążymy? Wraz z redakcjami regionalnymi, skupionymi pod marką „Polska“, serwisami internetowymi www.polskatimes.pl i www.naszemiasto.pl postanowiliśmy dokumentować postęp prac.

Od wtorku (14 kwietnia) do soboty (18 kwietnia) w serwisach internetowych oraz na łamach gazet będziemy publikować wywiady i materiały przedstawiające stan przygotowań do imprezy. Ale ponieważ sukces takiej imprezy zależy nie tylko od spółki pl.2012, odpowiedzialnej za przygotowanie Euro 2012, dlatego zwracamy się do internautów i czytelników o wspólne dokumentowanie stanu przygotowań.

Pokażmy jak budują się stadiony, jak faktycznie wyglądają drogi, dworce, hotele, restauracje, toalety, komunikacja, skwery, parki, itd. Co faktycznie mamy do jeszcze zrobienia, bo już za trzy lata przyjadą do Polski kibice, dziennikarze, piłkarze, a tak wielka impreza to świetna okazja do promocji miast i regionów. Pamiętajmy, że nie tylko Gdańsk, Poznań, Wrocław, Kraków, Warszawa i Śląsk (decyzja UEFA gdzie zostaną rozegrane spotkania wciąż przed nami) mogą spodziewać się gości. Drużyny narodowe wybiorą też mniejsze miejscowości na bazy – tam przyjadą tłumy, a kibice-turyści też będą wydawać gotówkę.

Powiadomcie znajomych o akcji „Droga do Euro 2012“. Wpisujcie informacje na forach internetowych dla fotografów, dajcie linki w serwisach, w których się udzielacie! Fotografujcie miejsca Wam najbliższe, ale nie tylko. Właściwie niemal wszystko da się podciągnąć pod imprezę, dlatego nie ograniczamy pomysłowości co ma koniecznie być sfotografowane, sfilmowane.

Nasze gazety i serwisy internetowe czekają 18 kwietnia na zdjęcia i nagrania. Od 14 do 18 kwietnia będziemy podpowiadać co fotografować, dokumentować. Najciekawsze zdjęcia zostaną wydrukowane w regionalnych gazetach, a wszystkie materiały zdjęciowe i wideo pokażemy na stronach internetowych. Będą też atrakcyjne nagrody (m.in. pobyty weekendowe dla dwóch osób w luksusowym hotelu w jednym z miast organizatorów Euro 2012), szczegóły i regulamin przedstawimy wkrótce.

Informacje gdzie wysyłać materiały znajdziecie też w gazecie „Polska“ oraz w serwisach internetowych. Wiadomości24.pl czekają na zdjęcia i nagrania wideo. Serwis ufunduje też własne nagrody dla autorów najciekawszych galerii, czy najbardziej nietypowych dokumentacji.

PS wyjaśniło się już co miałem na myśli w tym wątku na Forum.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (18):

Sortuj komentarze:

Co powinno być zbudowane i co jest budowane do Euro 2012. Można znaleźdż tutaj:
http://www.skyscrapercity.com/forumdisplay.php?f=45

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 12.04.2009 15:33

Przepraszam- co mamy fotografować? Dziury na autostradach? Czy może sędziów (bo może któregoś niedługo za korupcję zatrzymają)...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Postaram się między 14 a 18 obfotografować węzły drogowe na fragmencie autostrady A-2 czyli S-2 Konotopa - Lotnisko, S-2 Lotnisko -Marynarska, S-8 Salomea - Wolica. z pewnym opisem.
Jeżeli inni chwycą okoliczne odcinki to będzie ciąg drogi ze stanem na 18.04
Gdyby byli też koordynatorzy, to robota miałaby większy sęs. Tak będzie zlepkiem wyrywków.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wyłącznie osiemnasty kwietnia. Tylko robiąc zdjęcia jednego dnie będziemy mieli spójny, i mam nadzieję - pełny, obraz stanu przygotowań.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oczywiście, że co zostało i co nie zostało zrobione Rafale...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hmm, może i ja będę miała coś do powiedzenia w kwestii postępów prac w Gdańsku :) Tymczasem - http://www.mmtrojmiasto.pl/2908/2008/8/21/gdansk-pamietnik-stadionu-pilkarskiego-w-letnicy-baltic-arena--euro?districtChanged=true :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

a można pokazać co nie zostało zrobione?;p

Komentarz został ukrytyrozwiń

Łukasz czy to ważne dla Ciebie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kto był autorem pomysłu tej akcji?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fizycznie nie dam rady, ale wysłałam do naszego UMiG (dział promocji) meila z linkiem i prosba o włączenie sie do akcji. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.