Facebook Google+ Twitter

18-latka zabiła dwoje swoich dzieci? Sama tak przyznaje

Szokująca sprawa wydała się przypadkowo, podczas prowadzonego policyjnego śledztwa związanego ze znalezieniem zwłok dziecka w jeziorze. Podejrzaną zatrzymano do dyspozycji prokuratora. Za podwójne zabójstwo grozi jej dożywocie

Jak informuje Radio Gdańsk, dziewczyna ukrywała ciąże dwukrotnie i dwukrotnie zabiła swoje dzieci tuż po ich narodzinach. Sama przyznała, że zwłoki ukryła w lesie koło Kartuz (pomorskie). Została zatrzymana do dyspozycji prokuratora. Pomimo tego, iż zbrodni dokonała jako nieletnia, grozić jej może dożywocie.

Cała sprawa wyszła na jaw w trakcie prowadzenia przez kartuską prokuraturę śledztwa, w sprawie znalezienia zwłok dziecka przy jeziorze Klasztornym. Podczas rutynowego przesłuchania dziewczyny, ta przyznała się do popełnionego dwukrotnie zabójstwa w roku 2011 oraz 2012. Domniemany ojciec jednego z zamordowanych dzieci podtrzymuje, że o niczym nie wiedział.

Badania ginekologiczne potwierdziły, że kobieta była w ciąży.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Panie Hadrianie jest inne wyjście - "Okno życia" – specjalnie przygotowane miejsce, umożliwiające matkom, które nie mogą lub nie chcą opiekować się noworodkiem, anonimowe, bezpieczne pozostawienie go w nim. Takich okien są dziesiątki w Polsce.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kodeks Karny, Art. 152 par. 3 - "Kto dopuszcza się czynu określonego w § 1 lub 2, gdy dziecko poczęte osiągnęło zdolność do samodzielnego życia poza organizmem kobiety ciężarnej, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8."

Czyli gdyby poszła z "problemem" do skorego do "współpracy" lekarza, dostałby on maksymalnie 16 lat, a dziewczyna miałaby spokój. Jako że jednak postanowiła nieudolnie rozwiązać go sama, niewykluczone, że dlatego, że była w ciężkiej sytuacji życiowej - patologiczna rodzina, naciski społeczne, kultura masowa nastawiona na konsumpcjonizm, brak kasy na zabieg i tak dalej, grozi jej dożywotnia odsiadka.

Czy tylko ja w tym nie dostrzegam żadnego sensu?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak mało znamy ludzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cały czas dzieją się na świecie rzeczy, jak widać również w Polsce, które wychodzą daleko poza granice pojmowania.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A inni ludzie czekają całymi latami na dziecko, jeszcze inni nigdy się nie go nie doczekali, a adoptowane kochają bardziej niż niektórzy, prawdziwi rodzice. Nie chce się wierzyć do czego zdolni są ludzie. Ile braku poszanowania dla życia, braku miłości i jak wiele zła na tym świecie. "...coraz więcej wkoło ludzi, o człowieka coraz trudniej.." już dawno temu napisał E.Stachura.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.