Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

18327 miejsce

19. Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o „Złotego Lwa”

Legnickie Centrum Kultury zorganizowało w Legnicy już po raz 19. Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o „Złotego Lwa”. W tegorocznej edycji turnieju znalazły się drużyny taneczne reprezentujące: Czechy, Ukrainę, Hiszpanię i Polskę.

1 z 24 Następne zdjęcie
Zdjęcie: W specjalnym pokazie tanecznym zaprezentowali się wielokrotni uczestnicy Tańca z Gwiazdami: Żora Korolyow i Izabela Janachowska.  Fot. Piotr Florek
W specjalnym pokazie tanecznym zaprezentowali się wielokrotni uczestnicy Tańca z Gwiazdami: Żora Korolyow i Izabela Janachowska. Fot. Piotr Florek

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Interesujące inspiracje taneczne do naśladowania - na ten tydzień! Co do nazwisk, Pani Komentatorka powyżej ma trochę racji: - proszę także nie zapominać o nazwiskach Tancerek i Tancerzy; nawet kiedy mają i tak już przechylone głowy :)) Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Anna
  • Anna
  • 24.09.2012 11:57

Relacja fotograficzna całkiem przyjemna , ale warto by było umieścić pod zdjęciami nazwiska tańczących. Relacja w takiej postaci jak Pan przedstawił pokazuje ładne buzie , ubiory figury - ale kto to jest nie każdy wie . Ja mam np. niedosyt oglądając ta galerię.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.