Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

902 miejsce

1 kwietnia. Niech błyskawice i pioruny powalą niegodziwców

Mieszkańcy Łukowa i nie tylko z serdecznym wzruszeniem piszą o niestrudzonych wysiłkach i ogromnych zasługach otaczanego czcią - słońca i gwiazdy przewodniej, ukochanego Burmistrza. To nasz obowiązek i święta powinność- uważają.

 / Fot. Jerzy Kirzyński / Fot. Archiwum UM ŁukówOto co wdzięczni obywatele miasta nad Krzną napisali / zachowano oryginalną pisownię/:

brawo Darku !!!! Wiesz dobrze że jestem surowym arbitrem Twoich dokonań ale takie wyróżnienie z zewnątrz to dopiero COŚ!!!!! Liczne tu skołwyty nienawistników wskazują , że rzetelny i prawy z Ciebie włodarz że ciężko komuszkom z oddaniem władzy, wręcz wycie z dna piekła bedzie Ci długo towarzyszyły. Prawda zwycięży!!!!!

Do cysters : Pan Burmistrz jest aktywnym,wierzącym i praktykującym katolikiem.Bierze udział z żoną i innymi zacnymi osobami w ważnych przedsięwzięciach.Informowały o tym media.Naszą katolików zasadą jest miłość bliżniego i wybaczanie.Myślę,że Pan Burmistrz sobie nie życzy,aby przy okazji tego wielkiego osiągnięcia obrażać przeciwników politycznych.

wyborca :Rob pan swoje panie burmistrzu, a bedzie dobrze. Poprzednikow krew zalewa ze potraficie cos zrobic nie zadluzajac miasta, a ponadto duzo ludzi sie odwrocilo od poprzedniej wladzy

mieszkaniec oś. Sienkiewicza: Panie burmistrzu widzę, że Pana s*kcesy mocno kłują w oczy co niektórych. Pozdrawiam i życzę dalszych.

meggi : Gratulacje dla Burmistrza! Życzymy dużo sił i wytrwałości do dalszej pracy oraz wiele s*kcesów i zadowolenia ze strony Łukowiaków.

Też wyborca: Ten Burmistrz co może to inwestuje, w drogi, chodniki i spłaca długi. Poprzedni burmistrz to dopiero był super gospodarz, inwestował w głównej mierze w park ponad 8 mil. Z takich powinno brać się przykład, prawda?

a nie mówiłem... Mowiłem wam, że to najlepszy burmistrz jakiego dotychczas Łuków miał. Panu burmistrzowi gratuluję a szczekaczom życzę żeby nie utonęli w pianie cieknącej z ich zawistnych gęb

handlowiec : Panie burmistrzu jeździłem po ulicach chodziłem po chodnikach. W porównaniu z innymi miastami jest dobrze a nawet powiem więcej jest lepiej niż w innych miastach. O wiele lepiej. Jestem handlowcem i w ciągu dnia odwiedzam kilka miast . W Łukowie jest całkiem w porzo. Pozdrawiam i s*kcesów dalszych życzę

Siostry z powiatu radzyńskiego : Gratulacje dla Pana Burmistrza i dla was łukowianie. Aż żal,że nie potraficie się cieszyć wszyscy. A dokopać to chętnie.Żaden burmistrz z okolicy nie został wyróżniony..... . Gazeta prawna- to poważna ekipa.... .Tylko gratulować! P.s. Każdy mierzy swoją miarą, ten co nic nie robi uważa, że nikt nic nie robi, kto kradnie..... ..Panie Darku, s*kcesu nikt panu nie odbierze! Tak trzymać!

z nocnej zmiany : Aleś pan gula rozhuśtał panie redaktorze tym wszystkim ekspertom co to teraz wszystko wiedzą a jak sami rządzili to jedyną drogą do rozwiązania problemów była droga do banku po kolejny kredyt. Brawo brawo to rzeczywiście były dobre 2 lata.

Janek Waligóra: Panie Darku pan się nie przejmuje tym szczekaniem. Zazdrość przemawia przez ludzi. To są dobre dwa lata. Tak trzymać.

najki : Brawo Panie Burmistrzu!!! Ja i moja rodzina, sąsiedzi, znajomi z osiedla oraz cała rzesza mieszkańców Łukowa odda głos na Pana w nadchodzących wyborach. Pozwoli to Nam oszczędzić kase bo wygraną ma Pan w I turze!!!! NIECH PAN TRZYMA TAK DALEJ!!!!

mieszkaniec Ł : wyborco ty już wyjesz bo to jedyne co potrafisz i tak pozostanie. Ty będziesz wył a burmistrz wygra w pierwszej turze

rogalik: Zajadłość tych kilku kundelków nie zmieni rzeczywistości. Zajrzałbym do listu. Lista osiągnięć długa a osiągnięcia faktyczne. Oby tak dalej to za 2 lata wygra Pan w pierwszej tuże a te artylerii co tutaj ujadają nie są w stanie nawet pokąsać ale próbują chociaż obsikać. tak jak jeden kudłaty ratlerek tu jeden kudłaty ratlerek, któremu wydaje się, że jest brytanem i to do tego w stadzie ale jego stado to 2 komputery jeden domowy a drugi w firmie. Zrób coś ze sobą kudłaty ratlerku co nawet nie wiesz czy jesteś pieskiem czy suczką bo podpisujesz się czasem jako chłop a innym razem jako baba.

nikt : /…/ GRATULACJE DLA SZUSTKA ZA PIERWSZE DWA LATA. TAK TRZYMAĆ I MA PAN DRUGĄ KADENCJĘ W PIERWSZEJ TURZE. NIE WIDZĘ KONKURENTA DLA PANA. Mamy w końcu porządnego gospodarza.

zadowolona : A ja i moi znajommi jesteśmy zadowoleni że wreszcie jest ktoś kto o to miasto dba. Widać poprawę na każdym kroku a wy wieczni malkontenci zawsze znajdziecie coś żeby się przyczepić.

do wpisu : Wyjątkowy z ciebie tępak bo nawet nie potrafisz powtórzyć tego co było. Musisz ronić łzy nad swoją głupotą. Burmistrz wie co mówi bo mieszkańcy Łukowa sobie radzą i się nie dają żadnym kryzysom w przeciwieństwie do ciebie internetowy bohaterze.

Uwaga: Komentarze wybrałem, tendencyjnie, z internetowych stron lokalnego tygodnika.
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.