Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

635 miejsce

1 lipca-Światowy Dzień Psa. Czekamy na zdjęcia Waszych psiaków

W Dzień Psa proponowlaiśmy Wam prezentację swoich czworonożnych przyjaciół. Do niedzieli 3 lipca przyjmowaliśmy zgłoszenia do konkursu na najsympatyczniejszego psiaka W24. Głosowanie rozpoczynamy w poniedziałek, 4 lipca, o 7 rano. Liczyć będziemy tylko te głosy, które pojawią się po 7.00 :-) Głosowanie potrwa do środy, 6 lipca, do godziny 15. Głosujemy w komentarzach pod tekstem, wpisując imię wybranego psa. Jednego! Nagroda przewidziana! Ale nie dla autora zdjęcia, lecz dla psiaka :-)

 / Fot. Andrzej Podgórski

Tu znajdziesz galerię psów, które biorą udział w konkursie. Zagłosuj!W Polsce dzień Psa obchodzony jest od 2007 roku, z inicjatywy pisma „Przyjaciel Pies” i portalu pies.pl.

1 lipca czyli Światowy Dzień Psa

Psie święto nieprzypadkowo przypada latem. To właśnie w tym okresie najwięcej psów trafia do schronisk, bo właściciele wyjeżdżając na wakacje nie zadają sobie trudu zadbania o nie. To tez okazja, by przypomnieć jak pomagać zagubionym i porzuconym psom.

My proponujemy Autorom W24 publikację zdjęć Waszych psów. Prośba w związku z tym do osób, które nie są zarejestrowane, a zdjęcia nam przesłały, by dołączyły do Autorów serwisu dzięki rejestracji w serwisie.

Na adres: redakcja@wiadomosci24.pl przesyłacie nam do 3 lipca, do 23.00 zdjęcia swoich czworonożnych przyjaciół, a my będziemy je dodawać do zbiorczej galerii.

Tu obejrzycie zdjęcia psów Autorów W24

Nadesłane zdjęcia wezmą udział w Konkursie na najsympatyczniejszego psiaka W24. Głosowanie rozpoczniemy w poniedziałek o 7 rano. Potrwa do środy włącznie..

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

No i ok.niech sobie jest.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Asia
Tym bardziej! :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Asia
  • Asia
  • 01.07.2011 14:05

A z inicjatywy Polskiego Towarzystwa Kynoterapeutycznego od tego roku obchodzony jest 1 lipca Dzień Kynoterapeuty, więc tym bardziej jest to psi dzień :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.