Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

18614 miejsce

1 marca, a może 1 kwietnia? Bukmacherzy przyjmują zakłady, kiedy otworzą II linię metra

Mieszkańcy Warszawy oczekiwanie na otwarcie II linii metra mogą umilić sobie u bukmachera. Totolotek do swoich zakładów dodał "Metro Warszawskie" i już przyjmuje zakłady.

 / Fot. Guillaume Speurt CC BY-SA 2.0 flickrJeśli postawimy 100 zł na to, że warszawiacy II linią metra pojadą 1 marca, możemy wygrać aż 440 zł. Jeśli natomiast postawimy tę samą kwotę na drugi proponowany termin, czyli 1 kwietnia, wygramy 156 zł.

Jak podkreśla Mariusz Rzeczkowski z Totolotka w rozmowie z wyborczą.pl "Wychodzimy naprzeciw naszym klientom. Na Zachodzie, gdzie kultura bukmacherska jest znacznie bardziej rozwinięta, zakłady, które dotyczą nie tylko sportu, są czymś normalnym".

Zobacz także: Zakaz przechodzenia na czerwonym świetle to absurd? Kilka tysięcy osób żąda zmiany prawa

Przypomnijmy: Początkowo ratusz zakładał, że druga linia metra zostanie uruchomiona 9 listopada 2014 roku. Ze względów bezpieczeństwa i po wykryciu usterek termin otwarcia II linii został przesunięty. Kolejnym podawanym terminem był 14 grudnia. Ze względu na pożar akumulatorów na stacji Rondo Daszyńskiego oddanie stacji ponownie się opóźniło.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Absurdy i niemożności warszawsko - krakowskie? Skąd my to znamy. Ostatnio widziałem przypomniany w jakimś kanale świetny reportaz Wojciecha Cejrowskiego o błyskawicznej rozbudowie metra w stolicy Meksyku. Jak to jest, ze Oni moga a my nie? Przecież Meksyk zbudowano na dawnych bagnach ...
Ostatnio rozmawialem z pewnym znajomym o potrzebie udrożnienia poprzez budowę tunelu od strony Żywca lub Suchej Beskidzkiej dojazdu przez Beskid Mały do ośrodków wypoczynkowych w " Czarnym Groniu" i dalej. Widzę pianę na ustach środowisk ekologicznych i w ogóle...

Komentarz został ukrytyrozwiń

A to 2 lini metra nie otworzono na Euro 2012 ? Będzie na majowe wybory

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.