Facebook Google+ Twitter

1 marca, a może 1 kwietnia? Bukmacherzy przyjmują zakłady, kiedy otworzą II linię metra

Mieszkańcy Warszawy oczekiwanie na otwarcie II linii metra mogą umilić sobie u bukmachera. Totolotek do swoich zakładów dodał "Metro Warszawskie" i już przyjmuje zakłady.

 / Fot. Guillaume Speurt CC BY-SA 2.0 flickrJeśli postawimy 100 zł na to, że warszawiacy II linią metra pojadą 1 marca, możemy wygrać aż 440 zł. Jeśli natomiast postawimy tę samą kwotę na drugi proponowany termin, czyli 1 kwietnia, wygramy 156 zł.

Jak podkreśla Mariusz Rzeczkowski z Totolotka w rozmowie z wyborczą.pl "Wychodzimy naprzeciw naszym klientom. Na Zachodzie, gdzie kultura bukmacherska jest znacznie bardziej rozwinięta, zakłady, które dotyczą nie tylko sportu, są czymś normalnym".

Zobacz także: Zakaz przechodzenia na czerwonym świetle to absurd? Kilka tysięcy osób żąda zmiany prawa

Przypomnijmy: Początkowo ratusz zakładał, że druga linia metra zostanie uruchomiona 9 listopada 2014 roku. Ze względów bezpieczeństwa i po wykryciu usterek termin otwarcia II linii został przesunięty. Kolejnym podawanym terminem był 14 grudnia. Ze względu na pożar akumulatorów na stacji Rondo Daszyńskiego oddanie stacji ponownie się opóźniło.
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Absurdy i niemożności warszawsko - krakowskie? Skąd my to znamy. Ostatnio widziałem przypomniany w jakimś kanale świetny reportaz Wojciecha Cejrowskiego o błyskawicznej rozbudowie metra w stolicy Meksyku. Jak to jest, ze Oni moga a my nie? Przecież Meksyk zbudowano na dawnych bagnach ...
Ostatnio rozmawialem z pewnym znajomym o potrzebie udrożnienia poprzez budowę tunelu od strony Żywca lub Suchej Beskidzkiej dojazdu przez Beskid Mały do ośrodków wypoczynkowych w " Czarnym Groniu" i dalej. Widzę pianę na ustach środowisk ekologicznych i w ogóle...

Komentarz został ukrytyrozwiń

A to 2 lini metra nie otworzono na Euro 2012 ? Będzie na majowe wybory

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2016 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.